Tour de Pologne z ziemi włoskiej do Polski

3 758

Jednym z prelegentów Welcome Festivalu 2013 będzie Czesław Lang – organizator Tour de Pologne. To człowiek-instytucja oraz medalista prestiżowych imprez kolarskich na świecie. Między innymi – zwycięzca Tour de Pologne w 1980 roku. Teraz sam organizuje słynny kolarski wyścig. Zdaniem niektórych, Lang jest najlepszym ambasadorem marki „Polska” na świecie. Dzięki Tour de Pologne, nasz kraj – przez siedem dni transmisji z imprezy – ma szansę na intensywną promocję poprzez sport.

Jak napisał jeden z internautów o poprzednim wyścigu: „Perfekcyjnie przygotowana impreza. Z pewnością duch nic nie robienia nie może złego słowa powiedzieć. Świetna robota panie Czesławie.”  Jubileuszowa 70. edycja wyścigu kolarskiego Tour de Pologne odbędzie się w dniach 27 lipca – 3 sierpnia 2013 roku. Na stronie organizatora czytamy, że będzie to najbardziej górzysty wyścig w swojej historii – głównie ze względu na dwa etapy realizowane we włoskich Dolomitach.

Trudności związane z pokonywaniem wspomnianej trasy dobrze zna sam Czesław Lang, którego będziemy mogli posłuchać w drugim dniu Welcome Festivalu, tj. 25 czerwca. Prezentacja, którą przygotował, nosi tytuł: Tour de Pologne. Siedem dni bezpośrednich transmisji z Polski. Jak skutecznie promować kraj poprzez sport.

Tegoroczny Welcome Festival odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 24-25 czerwca 2013. Udział w festiwalu jest bezpłatny – po wcześniejszej rejestracji.

Poniżej: Mapy etapów 70. Tour de Pologne

Wyścig kolarski - Tour de Pologne 2013, Czesław Lang

Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedziami innych festiwalowych prezentacji oraz debaty: 

„Czechy krainą opowieści”

„Jaka będzie warszawska rotunda?”

„Budowa marki Zagłębia Ruhry i województwa śląskiego”

„Atmedia prezentują: telewizja starym nowym medium”

„Debata prezydencka na temat pozyskiwania funduszy”

 

Komentarze
var __collector_config = { publisher: '62CD5834-C757-4F9F-A4EA-7451478E0D3C', };