...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

24/7Communication rozpoczyna współpracę z UW

Agencja 24/7Communication podpisała porozumienie z Uniwersytetem Warszawskim, w ramach którego będzie współpracować z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Współpraca między agencją a Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych będzie się odbywać w zakresie działalności naukowo-badawczej, dydaktycznej i eksperckiej. Obejmie również program staży i praktyk oraz wymianę doświadczeń w zakresie działalności promocyjnej i edukacyjnej.

Inauguracją współpracy był wykład Partnera Zarządzającego Agencji Dirka Aarts pt. „PR is dead. Long live PR”, który odbył się 21 lutego br. Dirk Aarts pokazał studentom Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, jak ważny jest PR dla firm i instytucji przy aktualnej sytuacji geopolitycznej. Jeszcze w tym semestrze eksperci 24/7Communication poprowadzą warsztaty poświęcone komunikacji. Jest to przedmiot objęty programem studiów.

– Zarówno Uniwersytetowi Warszawskiemu jak i 24/7Communication zależy na jak najbardziej praktycznym kształceniu studentów, dlatego chcemy dzielić się doświadczeniem naszych najlepszych ekspertów. W kolejnych semestrach współpraca będzie się pogłębiać – w planach mamy organizację wspólnych konferencji, program stażowy, a także kolejne przedmioty prowadzone przez naszych specjalistów, ciekawe wydarzenia specjalne – mówi Dirk Aarts, Partner Zarządzający 24/7Communication.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowych możliwości współpracy. Naszym studentom podjęcie kooperacji daje szansę na uzyskania doświadczenia, kontaktu  z praktykami  i wyglądu w działania jednej z najlepszych instytucji PR-owych w Polsce – dodaje Prodziekan Wydziału ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą dr Łukasz Zamęcki.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF