ACTINA promuję nową serię komputerów i szuka Ambasadora marki

Świat gier pędzi do przodu – zarówno pod kątem wzrostu popularności poszczególnych tytułów, czy też oglądalności na platformach streamingowych typu Twitch. Nie inaczej jest również z technologią.

ACTINA jest popularną marką i jednym z liderów w Polsce, który od wielu lat dostarcza zoptymalizowane gamingowe komputery. W ostatnim czasie firma zaproponowała dwie nowe serie komputerów – Actina PBA  oraz Actina SPC, które spełniają wymagania najbardziej wymagających graczy.

Wraz z premierą nowej linii komputerów ACTINA ogłosiła konkurs i poszukuje Ambasadora marki. ACTINA współpracuje z czołowymi influencerami i organizacjami esportowymi, więc niewątpliwie jest to świetna okazja na rozpoczecie swojej kariery w esporcie i gamingu.

Poszukiwanie Ambasadora jest kolejnym istotnym działaniem marketingowym marki w drugiej połowie 2020 roku. ACTINA jest partnerem licznych aktywności esportowych i gamingowych.

W ostatnim czasie została partnerem ESPOT pop-up gamingu concept w Warszawie, który ma ambicje stać się gamingowym centrum Warszawy. Poza dużą strefą gamingową, która aktualnie czeka na poluzowanie restrykcji covidowych – znajdują się tam dwie interaktywne sceny, a samo miejsce przystosowane jest do rozgrywania turniejów esportowych i przyjmowania streamerów. ESPOT jest często odwiedzany przez największe osobowości związane z gamingiem, które rywalizują na komputerach ACTINA.

fot. Wojciech Łozowski streamuje w ESPOT
actinaactina pbaactina spcesportsespotgamingkomputery stacjonarnestickyzostan twarza