FEST Festival nominowany do prestiżowych nagród w branży muzycznej!

Emocje po tegorocznych wakacyjnych festiwalach już opadły. Przyszedł czas na podsumowania oraz międzynarodowe plebiscyty – który festiwal mógł się pochwalić najciekawszym programem, a który stał się odkryciem 2019 roku. Ruszył także bardzo oczekiwany plebiscyt European Festival Awards, w którym to internauci z pośród nominowanych wydarzeń wybierają zwycięzców w różnych kategoriach. Wśród wyróżnionych festiwali znalazł się FEST Festival – nominowany w kategorii New Best Festival. Głosowanie trwa do 15 listopada, a wesprzeć swoje ulubione inicjatywy można pod linkiem: www.europeanfestivalawards.org.

To jednak nie koniec nominacji! FEST został także zauważony przez ILMC, czyli International Live Music Conference. Chorzowskie wydarzenie zostało nominowane przez agentów muzycznych znanych gwiazd z całego świata do kategorii New Gig On The Block obok takich wydarzeń jak sztokholmska Lollapalooza czy londyński All Points East. Głosy można oddawać pod linkiem: https://32.ilmc.com/gala-dinner.

FEST jest zdecydowanie na początku swojej przygody, jednak już teraz wiadomo, że przedsięwzięcie będzie rozwijać się w zawrotnym tempie. Chwilę po zakończeniu pierwszej edycji promotor – Follow The Step – ogłosił datę kolejnej edycji, rozszerzając ją o kolejny , trzeci dzień. Wszystkich fanów czeka jeszcze więcej atrakcji, więcej scen i piękna śląska sceneria.

branża muzycznaFest Festivalnagrodynominacjasticky