Izabela Karolczyk-Szafrańska i Szymon Wałach w zarządzie Integer.pl


Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Zdajemy sobie sprawę ze skali wyzwań, zwłaszcza na nowych rynkach, jednak nie zamierzamy zwalniać. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie składu zarządu, aby objąć właściwym nadzorem nasze kluczowe operacje zarówno w Europie jak i w nowych obszarach biznesowych, gdzie nie jesteśmy jeszcze obecni. Jestem dumny, że w skład zarządu zostali powołani jedni z najlepszych managerów w Polsce w swoich dziedzinach.

Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy

Izabela Karolczyk-Szafrańska dołączyła do InPost w 2018 roku jako Dyrektor Marketingu i przez te lata miała okazję uczynić z InPost jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Dzięki swojej determinacji, profesjonalizmowi oraz świetnym umiejętnościom liderskim zdobyła uznanie wewnątrz organizacji i została doceniona przez środowisko branżowe, będąc laureatką wielu nagród, w tym tytułu najlepszego Dyrektora Marketingu w Polsce.

Szymon Wałach jest związany z InPost od 4 kwietnia 2022 roku, zajmując dotychczas stanowisko Business Development Officer’a. Wcześniej, od 2010 roku był związany z PKO Bankiem Polskim, gdzie odpowiadał za obszar klienta indywidualnego, transformację digitalową, innowacje i strategię banku. Z sektorem bankowym związany od 2000 roku. Pracę rozpoczynał w Salomon Smith Barney. Następne doświadczenia zdobywał w The Boston Consulting Group oraz UniCredit/Pekao. Transformacja Cyfrowa PKO BP była wielokrotnie nagradzana w rankingach i badaniach, a Szymon za swoje dokonania był m.in. wyróżniony jako Digital Shaper oraz Ambasador Gospodarki Cyfrowej. W nowej roli Szymon Wałach będzie odpowiedzialny za strategię i rozwój między innymi nowych produktów digitalowych, budując pozycję InPost na rynku e-commerce jako głównego partnera wspierającego rozwój biznesów zarówno partnerów jak i klientów.


źródło: inPost

 

inpsotsticky