Izba Gospodarki Elektronicznej powołuje Rzecznika Prasowego

Utworzenie stanowiska Rzecznika Prasowego jest odpowiedzią na ciągły rozwój Izby Gospodarki Elektronicznej, wzrost jej znaczenia na polskim i europejskim rynku e-commerce oraz na rosnące zainteresowanie mediów tematami handlu elektronicznego i gospodarki cyfrowej.

Dbanie do pozytywny wizerunek e-Izby oraz firm zrzeszonych w naszej organizacji – jest dla nas priorytetem. W związku z tym utworzenie stanowiska rzecznika prasowego było kolejnym krokiem w umacnianiu dobrych relacji z mediami. Marta Zagożdżon jest osobą z dużym doświadczeniem zawodowym w kontaktach z dziennikarzami i biznesem. Ma również wieloletnie doświadczenie w branży handlu elektronicznego. Marta zna dobrze e-Izbę, od lat działa przy wielu projektach m.in.: Grupach merytorycznych czy Szkole Gospodarki Cyfrowej. Jest aktywnym uczestnikiem konkursów e-Commerce Polska Awards, Performance Marketing Diamonds czy konkursie Dyrektor e-commerce roku. Cieszę się, że jest z nami na pokładzie.

Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej

Marta Zagożdżon jest ekspertem w zarządzaniu informacją z 18-letnim doświadczeniem w realizacji projektów komunikacyjnych dla firm z wielu branż, szczególnie motoryzacyjnej, transportowej, spedycyjnej oraz e-commerce. Jest współwłaścicielką, istniejącej od 14 lat, agencji ConTrust Communication, która świadczy usługi dla takich firm jak Alstom, DACHSER, Prologis, Shell czy Sodexo. Jest także szefem grupy komunikacyjnej warszawskiej konferencji TEDxKids. ConTrust Communication jest członkiem założycielem Izby Gospodarki Elektronicznej.
Marta ukończyła Marketing i Zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego. Studiowała również Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jest studentką poznańskiej Wyższej Szkoły Logistyki na kierunku Projektowanie Procesów Logistycznych.

Źródło: Izba Gospodarki Elektronicznej

Izba Gospodarki ElektronicznejMarta ZagożdżonPatrycja Sass-Staniszewskarzecznik prasowysticky