Konferencje przenoszą się do wirtualnego świata: Wolves Summit Live


Jest to reakcja na istniejące warunki spowodowane przez wirusa SARS-CoV-2, ostatnie ograniczenia nałożone przez polski rząd i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich
uczestników – ogłosili dziś organizatorzy.

Konferencja, w której udział bierze 2500 uczestników z całego świata – z wyjątkiem niewielkiego spotkania networkingowego w dniu 23.03 – przeniesie się z Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie do trybu online. Wszystkie spotkania jeden-na-jeden i planowane wydarzenia w ramach agendy odbędą się wirtualnie. Według dyrektora ds. technologii Wolves Summit Gareth Lewis, największym wyzwaniem technologicznym jest zapewnienie niezawodnej infrastruktury na 15-minutowe indywidualne spotkania dla 130 wirtualnych stołów jednocześnie. Podczas e-konferencji odbędzie się ponad 4500 takich spotkań.

Prace nad wirtualną wersją konferencji są na zaawansowanym poziomie, ponieważ organizatorzy Wolves Summit uważnie śledzili rozwój koronawirusa na całym świecie i chcieli być gotowi, aby zapewniać uczestnikom wydarzenie na równie wysokim poziomie.

Chociaż rozczarowujące jest to, że w obecnej sytuacji jesteśmy zmuszeni przejść z wersji spotkań osobistych na konferencję, to cieszymy się również, że te wyjątkowe okoliczności umożliwią zdalne połączenie większej liczby startupów i inwestorów.

dr Patrycja Sosnowska-Buxton, dyrektor strategiczna Wolves Summit


imprezy masoweinnowacjekonferencja Wolves Summitkoronawirusstickytechnologiewirtualna konferencjaWolves Summit Live