konkurs Kolekcji TEN by Fotolia

Bank zdjęć Fotolia ogłosił kolejny kreatywny konkurs 3. Sezonu TEN by Fotolia! Tym razem graficy i fotografowie z całego świata mogą zgłaszać swoje prace zainspirowane tematem „Sporty w przyszłości”. Ci, którzy podejmą kreatywne wyzwanie będą musieli zmierzyć się z oryginalnym, trzecim projektem w Kolekcji TEN by Fotolia, autorstwa niemieckiego fotografa Paula Ripke oraz brytyjskiego ilustratora cyfrowego Nika Ainley’a pt: „Surf in the City”. Konkurs, dostępny w specjalnej aplikacji na profilu TEN na Facebooku, podzielony jest na dwie kategorie – fotograficzną oraz graficzną.

Konkurs Fotograficzny

Zrób zdjęcie wykorzystując techniki fotografa Paula Ripke, które zobrazuje temat „Sporty w przyszłości”. W pracy zainspiruj się poradami Paula, dostępnymi w wideo making-of. Uwaga: obraz musi być w formacie .JPEG (rozdzielczość 2000 x 1414 px), a fotomontaże nie będą przyjmowane.

Nagrody:

– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud

– 1 reflektor Westcott 43 „Octogonal Apollo Orb

– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €

– 300 kredytów Fotolia do wykorzystania na Fotolia.com

Konkurs Graficzny

Wyzwij na pojedynek współautora lipcowej pracy TEN, Nika Ainley’a i stwórz pracę w formacie pliku .PSD (rozdzielczość 2000 x 1414 px) zainspirowaną tematem „Sporty w przyszłości”. Technicznych i kreatywnych podpowiedzi szukaj w wideo making-of!

Nagrody:

– 1 x tablet Wacom Intuos Pro M

– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud

– 1 x drukarka Roland VersaStudio BN-20

– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €

– 1 x szablon Template Monster (pojedyncza licencja) + dedykowane usługi o wartości 300$

– 1 x roczny abonament Fotolia (25 pobrań miesięcznie)

Konkurs trwa od 12 do 31 lipca. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury składające się z artystów oryginalnych prac TEN, członków zespołów Fotolia oraz Wisibility. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 11 sierpnia 2014.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na Facebooku oraz stronie.

O projekcie TEN Fotolia

Kolekcja TEN to edukacyjna inicjatywa, która powstała przy współpracy Fotolii z dwoma wspólnotami graficznymi – Wisibility i Amkashop. Przez kolejnych 10 miesięcy użytkownicy internetu mogą pobrać za darmo, przez 24 godziny od momentu publikacji, plik .PSD z pracą jednego z 10 światowej sławy artystów cyfrowych, które powstały na bazie zdjęć z Fotolii. Użytkownicy internetu w każdym kolejnym miesiącu trwania projektu będą mieli dostęp do pliku .PSD, w którym będzie można zobaczyć wszystkie warstwy i wykorzystane techniki. Projekt TEN wspierają międzynarodowi partnerzy Adobe i Wacom, a także lokalni Wilogo, EIZO oraz Eduweb.pl.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz