Ludzie 50-tki: Maciej Ledzion, endorfina events/WebTalk/Next Level Agency – kim jest i co robi?


Czym zajmuje się Twoja firma? Na jakie zapotrzebowania rynku odpowiada? Do kogo kieruje swoją ofertę?

Jestem współwłaścicielem niezależnej grupy komunikacji marketignowej, na którą składają się:

  • Agencja digitalowa WebTalk, skoncentrowana na działaniach w sieci, ale realizująca również kampanie w pozostałych mediach (TV, radio, outdoor, itd.). Łączy kompetencje analityczne (strategia i performance) z produkcją wysokiej jakości contentu (wideo, grafika, animacje, współpraca z influencerami czy community management), dzięki czemu tworzy kampanie równie skuteczne, co kreatywne.
  • endorfina events – agencja eventowa, której misją jest, by każde wydarzenie, niezależnie czy offline, hybrydowe, czy online opowiadało unikalną historię. W 2021 po raz kolejny endorfina została wyróżniona przez MMP jako jedna z najlepszych agencji eventowych w Polsce.
  • Next Level Agency, łącząca świat gamingu, esportu i marketingu. Pracuje dla producentów i wydawców gier z całego świata, ale również dla firm, które funkcjonując w zupełnie innych branżach, chcą promować się wśród graczy. Agencja już w pierwszym roku działalności otrzymała złotą statuetkę Stevie za kampanię KIA Polska.
    Portfolio naszych klientów nie koncentruje się na jednej ścisłej grupie, dzięki szerokiemu spektrum działań. Pracujemy zarówno dla firm z branż m.in.: odzieżowej, motoryzacyjnej, FMCG, technologicznej, gamingowej, jak i sektora agro, bankowości, czy kryptowalut.

Z jakiego produktu Twoja firma jest najbardziej dumna?

Tercet naszych firm łączy wspólna cecha – oferujemy działania komunikacyjne odpowiadające na konkretne potrzeby klientów, ale też jesteśmy w stanie dostarczyć wartość dodaną, często wykraczającą poza założenia briefu. Zespół 100 specjalistów oferuje działania bardzo komplementarne. Jesteśmy dumni właśnie z tego, że dzięki połączeniu kompetencji digitalowych, eventowych, oraz gamingowych możemy oferować klientom skuteczne działania marketingowe oparte na najnowszych trendach.

Przeczytaj także:

Ludzie 50-tki: Maciej Ledzion, endorfina events/WebTalk/Next Level Agency – jak wygląda jego praca w Kapitule 50 Kreatywnych?

 

 


Maciej Ledzion – współwłaściciel i członek zarządu grupy marketingowej składającej się z trzech agencji: endorfina events (eventy online, hybrydowe oraz offline), WebTalk (full service digital), Next Level Agency (gaming marketing).

Według Media Marketing Polska endorfina piastowała tytuł agencji eventowej roku w latach 2016 i 2017, następnie w 2019 roku tytuł najlepszej agencji eksportującej swoje usługi poza Polskę a w 2021 została wyróżniona jako solidny partner. WebTalk również został doceniony przez MMP jako agencja roku w kategorii social media w 2016, następnie w 2017 i 2018 otrzymał nagrodę za imponujący wzrost. Maciej zainicjował i przeprowadził proces połączenia obu agencji w grupę w 2017 roku. Od końca 2020 współtworzy nową firmę zajmującą się marketingiem w świecie gamingu – Next Level Agency. 

Maciej w 2018 roku otrzymał statuetkę MP Power Awards® w kategorii Meeting Planner – agencja eventowa, aktywnie udziela się na rzecz rozwoju branży komunikacji marketingowej w Polsce i za granicą. W ramach SKM SAR był członkiem grupy tworzącej przez 2 lata Białą Księgę Komunikacji Marketingowej – opracowanie zawierające zbiór dobrych praktyk przetargowych we wszystkich kategoriach zakupów marketingowych. Prowadził liczne prelekcje w Polsce i za granicą. Od 2019 roku jest członkiem kapituły plebiscytu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” tworzonego przez Brief.pl, a od 2021 jej przewodniczącym. 

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uwielbia dobrą architekturę, sport i podróże.

50 kreatywnychendorfina eventsKapituła 50 KreatywnychMaciej LedzionNext Level Agencystickytemat dniatemat tygodniaWebTalk