Marketplace Bitskins oficjalnym partnerem Champion of Champions Tour


Bitskins jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych portali do wymiany skinów CS:GO. Nowa współpraca zaopatrzy stałych widzów anglojęzycznej transmisji turnieju w atrakcyjne nagrody.

Cykl turniejowy realizują takie firmy jak GAM3rS_X, WeRe Fantasy, FACEIT, czy też GRID Esports i innych regionalnych organizatorów. Zawody odbywają się w siedmiu regionach w Europie oraz na terenie obu Ameryk.

Turnieje uzbierały pokaźną sumę nagród opiewającą na 3,4 mln dolarów!

Od początku istnienia firmy jesteśmy aktywnie zaangażowani w scenę esportową. Wizja Champion of Champions Tour, aby umożliwić rozwój nowych talentów, jest w dużej mierze zgodna z naszymi wartościami i z przyjemnością wspieramy turniej w nadchodzących 18 miesiącach. Współpracując z Champion of Champions Tour, postawiliśmy sobie długoterminowe cele, aby zapewnić fanom najwyższej jakości wrażenia esportowe i wykorzystać okazję do dojrzewania wraz z publicznością.

Anna Zamorniak-Urbaniak, CEO BitSkins

Champion of Champions Tour rozpocznie się w lipcu otwartymi kwalifikacjami. Rozgrywki regionalne mają poprowadzić zwycięzców do możliwości wzięcia udziału w wielkim finale, który odbędzie się na początku 2024 roku.

bitskinsCS:GOesportgam3rs_xValvewere fantasy