Paweł Lewkowicz przechodzi z Grupy Domodi do LokalnyRolnik.pl

Paweł Lewkowicz to manager, marketer i specjalista e-commerce z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jest współodpowiedzialny między innymi za sukces serwisów takich, jak Domodi, Allani czy Homebook.pl.

Dotychczas był członkiem zespołu zarządzającego Grupy Domodi, gdzie odpowiadał za rozwoju produktów e-commerce. Był też odpowiedzialny za projekty strategiczne w ramach Holdingu Wirtualna Polska. Wcześniej pracował w kilku agencjach marketingowych i performance’owych, a także dla e-commerce’ów m.in. Ceneo.pl.

Jako CGO w Lokalnym Rolniku odpowiedzialny będzie za cały e-commerce – od marketingu, przez produkt, aż po obsługę klienta.

Zmiana w biznesie to coś zupełnie naturalnego. Po długiej przygodzie w Grupie Domodi i Holdingu Wirtualna Polska przyszedł czas na powrót do mniejszej organizacji, czas na nowe wyzwania. Niezwykle cieszę się, że trafiam do biznesu, który już teraz rośnie w kilkudziesięciu procentowym tempie! Jestem jednak przekonany, że jeszcze wiele potencjału przed nami. Ogromnie cieszę się, że będę mógł współpracować z gronem społecznie zaangażowanych specjalistów!

Paweł Lewkowicz

Dołączenie Pawła, wybitnego specjalisty od digital marketingu i rozwoju produktów cyfrowych, to część szerszej strategii zwiększenia zasięgu naszego Targu Prawdziwego Jedzenia. Dzięki temu poszerzymy grono naszych zadowolonych klientów oraz ofertę produktów prosto od lokalnych rolników i rzemieślników.

Andrej Modic – założyciel i CEO LokalnyRolnik.pl


Źródło: LokalnyRolnik.pl

50 kreatywnychGrupa Domodilaureaci 50 KreatywnychLokalnyRolnik.plPaweł Lewkowiczsticky