Pierwsza seria monet poświęcona kryptowalucie Bitcoin

Nigdy wcześniej kryptowaluta nie wzbudzała takiego zainteresowania jak Bitcoin. Ostatnio miliardowa inwestycja Elona Muska jeszcze bardziej podsyciła ten trend.

Daniel Marburger, dyrektor Coininvest GmbH

Unikalna srebrna moneta jest teraz inwestycją w wartość, która w bezprecedensowy sposób tworzy bezpośrednie połączenie między fizycznym metalem a cyfrową walutą. Planowana jest coroczna seria, dzięki której wartość srebra i Bitcoina oraz ich rozwój będą bezpośrednio odzwierciedlone. Jednocześnie, dzięki niewielkiemu nakładowi, moneta ta może być już uznana za część historii współczesnej numizmatyki.

Srebrny Bitcoin jako ekskluzywna moneta posiada cechy, które sprawiają, że już pierwsza edycja jest wyjątkowa. Moneta została wykonana ze srebra o wysokiej czystości 99,99 5, a wartość metalu została wyrażona w mBTC. Na monecie wybito również za pomocą kodu binarnego imię wynalazcy Bitcoina – Satoshi.

Dzięki naszej limitowanej edycji na nowo definiujemy klasyczną srebrną monetę i tworzymy unikalną kombinację, która jest bardzo atrakcyjna dla inwestorów metali szlachetnych, jak również inwestorów kryptowalut.

Daniel Marburger

Na rewersie monety o nominale 2 dolarów z wyspy Niue wybito podobiznę królowej Elżbiety II.


Źródło: coininvest.com

bitcoinCoinvestDaniel Marburgerkrytowalutymonetasticky