Polski startup Workai wśród 10 najlepszych na świecie według prestiżowego rankingu Nielsen Norman Group

Międzynarodowe wyróżnienie

Nielsen Norman Group (NN/g) jest światowym liderem w branży badań użyteczności, doradzającym firmom w zakresie usprawniania procesów wewnętrznych poprzez projektowanie produktów i usług z uwzględnieniem User Experience (UX). Jakob Nielsen i Don Norman, założyciele Nielsen Norman Group, to najwyższe autorytety w branży. Współpracowali między innymi z Google, Apple, IBM i HP – wpływając na wygląd i działanie oprogramowania, z którego codziennie korzystają miliardy ludzi na całym świecie.

Ogłoszony właśnie raport “Intranet Design Annual: 2021” zawiera 10 najlepszych na świecie intranetów, wybranych na podstawie opinii niezależnych ekspertów, którzy oceniali warstwę wizualną i użyteczność systemu. Platforma intranetowa dostarczona przez Workai dla Deutsche Vermögensberatung AG (DVAG) jest jednym z 10 wybranych rozwiązań – stając się punktem odniesienia dla setek tysięcy firm poszukujących najlepszych przykładów w obszarze rozwiązań intranetowych.

DVAG poszukiwał platformy technologicznej, która może zapewnić jak największą wartość w najkrótszym czasie. Podczas badania rynku porównano kilka gotowych produktów intranetowych, jednak to Workai szybko przewyższył pozostałe opcje dzięki łatwości, z jaką można było skonfigurować platformę, przetestować i szybko ocenić, czy spełni potrzeby organizacji stojącej przed wyzwaniem wdrożenia prawie 3 000 nowych pracowników do firmy w bardzo krótkim czasie.

 Raport Nielsen Norman Group

Workai – pierwsza platforma Employee Experience

Workai (workai.com) to wielokrotnie nagradzana platforma Digital Employee Experience dostępna jako usługa w chmurze. Workai pomaga firmom, które chcą poprawić komunikację wewnętrzną, zarządzanie wiedzą i zaangażowanie pracowników, dostarczać spersonalizowaną i angażującą komunikację oraz mierzyć jej wyniki. Co więcej, Workai nie wymaga technicznej wiedzy ani długiego procesu wdrażania.
Z platformy Workai korzystają już setki najbardziej innowacyjnych organizacji na całym świecie – od lokalnych firm po międzynarodowe korporacje zatrudniające dziesiątki tysięcy pracowników w branży finansowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i transportowej.

Budowanie platformy doświadczeń pracownika

Dla Deutsche Vermögensberatung AG nowy intranet dostarczony przez Workai jest podstawowym narzędziem umożliwiającym sprawne działanie firmy. Odgrywa on kluczową rolę w integracji pracowników i zapewnieniu płynnej obsługi klientów. Codziennie korzysta z niego ponad 18 000 doradców finansowych w całych Niemczech (mobilnych, pracujących zdalnie, podróżujących i będących w ciągłym ruchu). W czasie pandemii COVID-19 jest to jeszcze bardziej krytyczne, ponieważ intranet stał się miejscem, w którym można znaleźć wszystkie informacje związane z koronawirusem – opinie, procesy i instrukcje.

Workai pomogło nam przebudować całą komunikację sprzedażową – nasza nowa wewnętrzna platforma zapewnia teraz holistyczne cyfrowe doświadczenia pracownika dla wszystkich naszych konsultantów. Nagroda Nielsen Norman Group jest potwierdzeniem, że nasze nieszablonowe podejście i ciężka praca są doceniane nie tylko przez pracowników DVAG, ale także przez międzynarodowych ekspertów.

Eric Schmid, Dyrektor Marketingu w Deutsche Vermögensberatung AG

Wdrożenie w DVAG jest wyjątkowym przykładem na to, jak nasze innowacyjne produkty i podejście mogą usprawniać doświadczenia pracowników – wspierając ich na każdym etapie ścieżki zawodowej i każdej cyfrowej interakcji z firmą. Wybranie Workai jednym z 10 najlepszych intranetów na świecie dowodzi, że liderzy branży również dostrzegają nasze unikalne rozwiązania, wskazując Workai jako przykład dla innych.

Grzegorz Ciwoniuk, CPO w Workai

Każdy z laureatów „2021 Intranet Design Annual”, bez względu na branżę, przetarł szlak, jak wspierać i komunikować się z pracownikami podczas pandemii COVID-19, a intranet był w centrum tych wysiłków.

Jakob Nielsen, pionier i ekspert UX, dyrektor Nielsen Norman Group

Zgłoś się do 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie: https://brief.pl/kreatywni/zgloszenia/


Źródło: Workai

"Intranet Design Annual: 2021"Eric SchmidGrzegorz CiwoniukJakob Nielsenmiędzynarodowe wyróżnienienagrodaNielsen Norman Grouppolski startupstickywyróżnienie