Red Bull Flick – startuje trzecia edycja wyjątkowego turnieju 2 vs 2 w CS:GO


W tegorocznej edycji gracze rywalizować będą na 5 specjalnie przygotowanych mapach. Każda z nich charakteryzuje się innymi mechanikami, co będzie miało znaczny wpływ na sposób rozgrywki. Oprócz wysokich umiejętności aimowych, dostosowanie odpowiedniej strategii do danej mapy może okazać się kluczowe, by sięgnąć po zwycięstwo. Elementy jakie możemy odnaleźć na mapach, to między innymi teleporty, boosty, windy oraz rampy surfingowe. Zadaniem uczestników będzie utrzymanie wyznaczonej strefy oraz doprowadzenie do sytuacji, w której przeciwnikowi skończą się „tickety”.

W Polsce turniej Red Bull Flick odbywa się w formacie 4 osobnych turniejów kwalifikacyjnych oraz finału, w którym zmierzą się najlepsze polskie duety. Pierwsze kwalifikacje zostały rozegrane offline na Pyrkonie, wszystkie kolejne zostaną rozegrane online. Zwycięskie duo z każdych kwalifikacji zapewni sobie miejsce w krajowym finale. Zwycięzcy całego turnieju zagwarantują sobie możliwość udziału w międzynarodowych rozgrywkach w Kopenhadze.

Mapy, na których rozgrywany będzie turniej dostępne są do pobrania w warsztacie Steam już teraz. Listę map wraz z krótkimi filmami znaleźć można na stronie projektu. Nie zwlekajcie i już dziś rozpocznijcie trening na nowych mapach – znajomość mechanik i kluczowych punktów będzie bardzo pomocna w walce o zwycięstwo.

ZAPISY

CS:GOesportRedbull