BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Ultraliga TFT Arcane – znamy datę trzeciego sezonu

Ultraliga TFT

Ultraliga TFT to oficjalna liga regionalna wspierana przez Riot Games. Rozgrywki w Teamfight Tactics rozpoczną się już 13 grudnia

Teamfight Tacits to jeden z tytułów ze stajni Riot Games. TFT szybko zdobyło popularność i stało się najpopularniejszym przedstawicielem gier z gatunku „auto chess”.

Do udziału w lidze zaproszonych zostało łącznie 15 zawodników. Czterech najlepszych z ubiegłego sezonu, uczestnik Mistrzostw Świata oraz tych, którzy wywalczyli udział w kwalifikacjach. Tak jak w poprzednich sezonach, gracze zmierzą się w trzech fazach turnieju: fazie karuzeli, bitwy oraz uroczystym finale, rozgrywanym w studiu Polsat Games. Zawodnicy walczą o tytuł Mistrza Polski oraz nagrody z puli 26 000 zł. Poza tym dobre wyniki mogą im pomóc w wywalczenia miejsca w międzynarodowym turnieju Rising Legends Superbrawl.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, za produkcję odpowiada ekipa FRENZY oraz Polsat Games. Transmisje będzie można oglądać co poniedziałek o godzinie 18:oo.