WebTalk dla marki Panasonic na 9 rynkach europejskich


WebTalk, jako agencja hubowa w regionie CEE, przygotowała i realizuje strategię obecności marki w digitalu. Jej pierwszy etap skupiał się na komunikowaniu 100 rocznicy powstania Panasonic i dotarciu do młodszej grupy użytkowników – w tym celu agencja nawiązała współpracę z kilkunastoma influencerami z krajów CEE prowadzącymi działania na Instagramie i YouTube, wyprodukowała także limitowaną edycję stu numerowanych, brandowanych bluz. Ponadto, uruchomiono regionalny kanał @panasonic_is_now na Instagramie, za którego bieżącą obsługę odpowiada WebTalk.

Do obowiązków agencji należy także prowadzenie komunikacji na dziewięciu lokalnych profilach Panasonic na Facebooku, realizowanie kampanii produktowych z influencerami, prowadzenie działań reklamowych social ads, a także tworzenie autorskiego contentu i produkcja sesji zdjęciowych.

„Rok 2018 jest dla marki Panasonic wyjątkowo ważny – obchodzimy setną rocznicę i w związku z tym jeszcze bardziej skupiamy się na rozwoju marki i dotarciu do nowego pokolenia użytkowników naszych produktów. Wzmocnienie naszej obecności w digitalu w całym regionie CEE wymagało pozyskania profesjonalnego partnera, który zadba o spójną komunikację na wszystkich rynkach, stąd też wybór agencji WebTalk” – powiedział Grzegorz Powalski, CEE Digital Communication Manager, Panasonic.

Agencja WebTalk została wybrana w drodze przetargu.

agencja digitalowadziałania komunikacyjne na rynkach europejskichPanasonicrynki zagranicznestickyWebTalk
Komentarze (0)
Dodaj komentarz