WoshWosh wspiera najstarszych rzemieślników

Wtedy z pomocą przychodzi WoshWosh – firma zajmująca się czyszczenie, renowacją oraz naprawą obuwia, która oprócz realizacji usług, organizuje liczne akcje społeczne i charytatywne.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Zobaczyłam na instagramie post na temat Pana Józefa i 5 minut później, byliśmy już po rozmowie oraz ustaleniach z Panem Józefem i Panią Adą, która pomaga niedosłyszącemu Pani Józefowi przy pracy.

Martyna Zastawna, założycielka WoshWosh i pomysłodawczyni akcji

W ramach pomocy WoshWosh w swojej pracowni na ul. Międzyborskiej 57/65 od 24 sierpnia do 7 września zbiera obuwie do naprawy, a także projekty do uszycia nowych butów. Następnie zebrane buty i projekty WoshWosh zawiezie do toruńskiego zakładu Pana Józefa.

To jednak nie koniec, “

Rozmawiamy już z Panem Józefem, aby akcję pomocy przemianować na stałą współpracę i tym samym co miesiąc przesyłać określoną ilość obuwia do naprawy, aby zakład Pana Józefa mógł przetrwać jak najdłużej.

WoshWosh już od kilku lat pomaga zagrożonym likwidacją zakładom szewskim. Bardzo często po boomie wywołanym akcjami pomocy, przychodzi zastój w zamówieniach. Dlatego tak ważna jest cykliczna współpraca. Tylko wtedy uda się uratować takie wspaniałe zakłady rzemieślnicze jak zakład szewski Pana Józefa.

Martyna Zastawna, założycielka WoshWosh

Szczegóły jak przekazać obuwie dla Pana Józefa , za pośrednictwem Woshwosh, znajdziecie na FB i IG WoshWosh. .

Zakład Pana Józefa znajduje się w Toruniu na ul. Radiowej 41.


Źródło: WoshWosh

Martyna ZastawnaPan JózefpomocstickyszewcWoshWoshzakład szewski