Znów spotykamy się bez ograniczeń – czy wrócimy do dawnego social life?


Chętnie szukamy nowych miejsc, w których jeszcze nie byliśmy, a które mogą wiele zaoferować. Warszawa pełna jest obiektów posiadających duszę, w których odwiedzający mogą jednocześnie obcować z historią i przyjemnie spędzić czas. Piwnice przekształcone na bary, dawne fabryki wypełnione restauracjami, hale o ciekawej architekturze i wystroju, w których znajdują się sklepiki. Surowe mury, czerwone cegły, elementy dawnego wyposażenia zrewitalizowane i przeplecione nowoczesną aranżacją są tym, co kusi i przyciąga.

 

Na mapie Warszawy takich miejsc nie brakuje i ciągle powstają nowe. Wśród nich jest Fabryka Norblina, w której znajduje się Food Town – wyjątkowy koncept, który niczym barwny kolaż łączy branżę gastronomiczną ze światem muzyki i sztuki. W tym food hallowym miasteczku można nie tylko przenieść się w najpyszniejsze kulinarne zakątki świata, czy spróbować autorskich drinków. Food Town to również kultura, wnętrza codziennie wypełnia muzyka, sety DJ-skie lub występy live. Częścią konceptu jest też przestrzeń eventowa idealna do zorganizowania w niej konferencji, koncertu, spotkania firmowego, czy wydarzenia branżowego.

W Fabryce Norblina działa też kompleks kinowy Kinogram, który połączony jest z siedzibą Gildii Reżyserów Polskich, dlatego to najlepsze miejsce by spotkać nie tylko wybitnych filmowców, ale i gwiazdy kina. Znajdują się tu też BioBazar, muzeum, czy multimedialna galeria. Prawdziwe all in one!

Food Townsticky