...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Autenti rozbudowuje zespół

autenti certyfikowany podpis elektroniczny

Autenti to platforma do podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Popyt na jej usługi systematycznie rośnie, a wraz z nim rozrasta się zespół specjalistów w spółce. W ostatnich tygodniach na różnych stanowiskach w Krakowie i Warszawie, zatrudniono łącznie kilkanaście osób. Grzegorz Wójcik, CEO Autenti został wyróżniony w 7. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Nowe osoby zasiliły działy z obszaru technologii oraz team sprzedażowy. Wśród zatrudnionych są m.in. developerzy, eksperci od sprzedaży i rozwoju biznesu oraz specjaliści ds. obsługi klienta.

Zainteresowanie podpisem elektronicznym na polskim rynku ciągle rośnie. Firmy i przedsiębiorcy otworzyli się na nową technologię i e-rozwiązania, które szczególnie dzisiaj są niezbędne do prowadzenia biznesu. To z kolei pozytywnie przekłada się na rozwój Autenti, zarówno samej platformy jak i na wzrost liczby zatrudnianych w naszej spółce fachowców. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania klientów i odpowiedzieć na ich zapotrzebowanie.

Grzegorz Wójcik, CEO Autenti

W ostatnich dniach sam zespół sprzedaży Autenti powiększył się o trzy osoby: Ewelinę Balińską, Damiana Paję i Łukasza Zakrzewskiego.

Ewelina Balińska dołączyła jako Sales Support Manager. Wcześniej przez 4 lata kierowała i prowadziła sklepy szwedzkiej marki obuwniczej Vagabond w Warszawie oraz wspierała rozwój tej marki w Czechach.

Damian Paja objął stanowisko Senior Sales Managera. Z branżą nowych technologii związany jest blisko 20 lat. Przeszedł drogę od specjalisty ds. marketingu do współtwórcy systemu do zarządzania procesami. Jego zainteresowania zawodowe to optymalizacja oraz digitalizacja procesów. W Autenti zajmie się sprzedażą rozwiązań do e-podpisu w wybranych sektorach biznesu.

Łukasz Zakrzewski będzie pełnił obowiązki Key Account Managera. On także od początku swojej kariery zawodowej obracał się w świecie nowych technologii. Wcześniej pracował w spółce Brand24 oferującej narzędzia do monitoringu Internetu i social mediów. Zespół sprzedaży Autenti wesprze w tzw. kanale direct (sprzedaży bezpośredniej), edukacji rynku w obszarze podpisów elektronicznych oraz ekspansji międzynarodowej.
Autenti to jedna z nielicznych firm na rynku, która w czasie pandemii intensywnie rekrutuje nowych pracowników. To efekt nie tylko dużego zainteresowania e-podpisem, ale przede wszystkim konsekwencji w realizacji planów strategicznych spółki. Najważniejszym etapem w jej rozwoju była inwestycja trzech banków w Autenti. PKO BP, Alior Bank oraz BNP Paribas zawarły w grudniu 2019 roku porozumienie ponad podziałami. Była to pierwsza tego typu wspólna i przeprowadzona na równych zasadach transakcja banków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Obiecującą perspektywą współpracy Autenti z bankami oraz funduszami Innovation Nest i Black Pearls VC jest budowanie świadomości e-podpisu wśród przedsiębiorców oraz swoistego standardu rynkowego w Polsce i za granicą


Źródło: informacja prasowa Autenti 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF