...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Avon wprowadził nową kategorię produktów – koktajle i suplementy diety Liiv

Avon

Misją Avon od ponad 130 lat jest wspieranie kobiet by były zdrowe, niezależne i czuły się pięknie we własnej skórze. Ich potrzeby są dla firmy zawsze na pierwszym miejscu. Prawidłowe odżywianie ma znaczenie dla zdrowia, a zdrowie jest fundamentem piękna, dlatego Avon wprowadził do swojego portfolio nową kategorię produktów – koktajle i suplementy diety Liiv.

W naszej firmie słowo „piękno” ma ponadwymiarowe znaczenie. Na bycie „piękną”, oprócz ładnego wyglądu, składa się wewnętrzna siła kobiet, ich niezależność, bezpieczeństwo, ale też zdrowie i dobre samopoczucie. Tym razem postanowiliśmy skupić się na dwóch ostatnich elementach. W dzisiejszych czasach kobiety coraz więcej uwagi poświęcają swojej witalności, kondycji i well-being. Dlatego chcemy zaproponować im coś, czego do tej pory nie było w katalogu Avon – koktajle i suplementy diety Liiv. Wierzymy, że dbanie o siebie powinno zacząć się od troski o własne zdrowie i samopoczucie. Linia Liiv dostarcza im składniki odżywcze, których potrzebują, aby poczuć się dobrze i pięknie niezależnie od wieku i stylu życia, jaki prowadzą.

Anna Werstler, Dyrektor Marketingu CEE w Avon

Avon Liiv to skoncentrowane w wygodnej formie produkty, bogatych w białko, błonnik, witaminy i minerały, które pomogą zadbać o zbilansowaną dietę, odprężenie i piękny wygląd konsumentek.

W skład nowej linii wchodzą cztery produkty:

  • Zbilansowany koktajl Liiv w proszku, który po zmieszaniu z mlekiem, stanowi kompletny i pyszny zamiennik śniadania, obiadu lub kolacji. Zawarte w nim wysokiej jakości białko, błonnik i 25 niezbędnych witamin i minerałów będą idealnym uzupełnieniem Twojej codziennej, zbilansowanej diety.
  • Relaksacyjny suplement diety Liiv w tabletkach, kojąco wpłynie na Twoje samopoczucie, abyś mogła cieszyć się zdrowym i głębokim snem.
  • Suplementacja kolagenowa Liiv pomaga wygładzać zmarszczki i poprawiać elastyczność skóry, co zostało udowodnione klinicznie.
  • Koncentrat Liiv z aloesem, zieloną herbatą i imbirem, który sprawi, że picie 2 litrów płynów dziennie stanie się o wiele przyjemniejsze i wesprze funkcjonowanie układu odpornościowego.

Produkty z linii Liiv są dostępne za pośrednictwem dedykowanych Konsultantek Avon od katalogu
C10.


Źródło: Informacja prasowa Avon

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF