...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” już 11 kwietnia w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Najwybitniejsze osobowości i topowe biznesy w jednym miejscu. Kto otrzyma nagrodę? Magda Gessler, Cezary Pazura, Martyna Wojciechowska - to tylko kilku dotychczasowych laureatów nagrody przyznawanej podczas Gali „Osobowości i Sukcesy”. Kto zdobędzie statuetki w tym roku, kto zachwyci swoją kreacją na czerwonym dywanie, a która firma ogłoszona zostanie Sukcesem Roku? 6. edycja wydarzenia skupiającego świat biznesu i gwiazd już 11 kwietnia.

„Osobowości i Sukcesy Roku” to nagrody przyznawane najwybitniejszym postaciom, których dokonania i postawy były w minionym roku szczególnie dostrzegalne. Laureatów tegorocznej, szóstej już edycji poznamy 11 kwietnia 2017 roku, podczas uroczystej Gali w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie. W kapitule zasiadają przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz wybitne osobowości nagrodzone w ubiegłych edycjach.

Statuetki wręczane są w różnorodnych kategoriach. Wiadomo już, że w tym roku wśród „Osobowości Roku” wyróżnieni zostaną między innymi: Maryla Rodowicz, Krzysztof Ibisz, Paweł Deląg, Tomasz Ossoliński, prof. Wojciech Maksymowicz, Kora czy Nina Terentiew. Na Gali, w kategorii „Sukcesy Roku”, uhonorowane zostaną? również˙ firmy, które w poprzednim roku odniosły największe osiągnięcia biznesowe w poszczególnych branżach. Wśród nich znajdą się między innymi: Mont Blanc, Łazienki Królewskie, Brubeck, Centrum Nauki Kopernik, Kino Świat, Kandara SPA, Agant. 

– Chcemy nagrodzić osoby wyjątkowe, które poprzez swoją pracę czy działalność wykraczają daleko poza przyjęte ramy – mówi reżyser Mariusz Pujszo, pomysłodawca i organizator Gali „Osobowości i Sukcesy Roku”. – Tylko wyrazista osobowość potrafi walczyć z wszelkimi przeciwnościami, obronić swoje racje, mieć wytrwałość, optymizm i wiarę w siebie. Cieszymy się, że są wśród nas oraz że możemy wyróżnić je już po raz szósty – dodaje.

Wręczeniu nagród towarzyszyć będą liczne występy artystyczne oraz pokazy mody. Nad przebiegiem i organizacją Gali czuwa firma Excellent Events oraz magazyn „Osobowości i Sukcesy”.

Więcej informacji: http://osobowosciisukcesy.pl/

Relacja z „Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016”: 

::

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF