...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

HONOR udostępnił system MagicOS 8.0 dla smartfonów HONOR Magic V2

Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła, że jej autorski system MagicOS 8.0 jest już dostępny dla smartfonów HONOR Magic V2. Od teraz użytkownicy zarówno HONOR Magic V2 jak i PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR mogą pobrać i zainstalować aktualizację. MagicOS 8.0, którego podstawą jest Android 14, wprowadza interfejs oparty na intencjach użytkownika, korzystający ze sztucznej inteligencji. Nowa aktualizacja udostępnia również szeroki zakres ulepszeń w obszarze interfejsu użytkownika, wydajności, prywatności i zarządzania baterią.

Większa wygoda i wydajność

MagicOS 8.0 w smartfonach HONOR Magic V2 jest wspierany przez sztuczną inteligencję na poziomie systemu, zwiększając zdolność urządzenia do rozumienia intencji użytkownika i poprawiając doświadczenia z korzystania. Towarzyszący mu Magiczny Portal wykorzystujący wiedzę smartfona na temat zachowań użytkownika, usprawniając interakcje poprzez rekomendacje odpowiednich skrótów. Funkcja ta pozwala za pomocą szybkiego przesunięcia palcem, płynnie uzyskać dostęp do usług w różnych aplikacjach. Wybierając i przeciągając wybrane treści do krawędzi ekranu, otrzymujemy inteligentne podpowiedzi rekomendowanych programów. Magiczny Portal obsługuje ponad 100 popularnych aplikacji z takich kategorii jak podróże, praca, komunikacja, wyszukiwanie treści, rozrywka, zakupy i media społecznościowe.

W celu zwiększenia wygody korzystania ze smartfona HONOR Magic V2, MagicOS 8.0 oferuje także funkcje osobistego asystenta wbudowanego w system, który skanuje zawartość aplikacji oraz wyświetla w sekcji „Mój dzień” nadchodzące wydarzenia, spotkania, notatki i inne działania.

Funkcje stworzone z myślą o ludzkich potrzebach

Wraz z MagicOS 8.0, do  smartfonów HONOR Magic V2 trafiła także Magiczna Kapsuła – funkcja, która pozwala użytkownikom na rozwijanie powiadomień na specjalnym pasku w górnej części ekranu zarówno na zewnętrznym, jak i wewnętrznym wyświetlaczu. Dzięki temu możemy uzyskać szybki dostęp do dodatkowych informacji związanych z powiadomieniami użytkowania bez konieczności nawigowania po wielu aplikacjach systemowych. Dodatkowo nowy tryb Ultra Power Saving Mode daje użytkownikom możliwość łatwego ograniczenia zużycia baterii. Animacje uruchamiania, wyjścia z aplikacji oraz przełączania się pomiędzy nimi są teraz bardziej naturalne i dyskretne co zapewnia płynniejszą obsługę urządzenia.

Dzięki MagicOS 8.0 użytkownicy HONOR Magic V2 mogą teraz tworzyć niestandardowe skróty, naciskając i przytrzymując wybrane aplikacje. Posiadacze smartfonów mogą również korzystać z możliwości dostosowywania rozmiarów i umiejscowienia folderów na ekranie głównym. Nowy system pozwala też na zarządzania kartami pulpitu, pomiędzy którymi można się teraz płynnie przełączać, przesuwając palcem w górę i w dół. MagicOS 8.0 rozszerza możliwości swobodnej personalizacji nawet w przypadku układu trybów pracy aparatu.  Użytkownicy mogą teraz mieć łatwy dostęp do najczęściej używanych funkcji, aby usprawnić fotografowanie.

Prywatność i bezpieczeństwo chronione przez sztuczną inteligencję

Seria HONOR Magic V2 zapewnia bezpieczne przechowywanie danych osobowych na urządzeniu. MagicOS 8.0 we wspomnianych wcześniej smartfonach wprowadza funkcję Blur Private Info pojawiającą się w menu „Udostępnij”, która pozwala użytkownikom łatwo chronić poufne informacje, takie jak nazwiska, hasła i numery kontaktowe.

 

###

O firmie HONOR

HONOR jest czołowym, globalnym dostawcą inteligentnych urządzeń. Ambicją firmy jest to aby marka HONOR stała się ikoną branży technologicznej, która dzięki swoim zaawansowanym produktom i usługom stworzy nowy, inteligentny świat. Skupiając się na badaniach i rozwoju, firma angażuje się w rozwój technologii umożliwiającej ludziom na całym świecie wykraczanie poza własne granice, dając swobodę do osiągania swoich celów. Oferując gamę wysokiej jakości smartfonów, tabletów, laptopów i smartwatchy na każdą kieszeń, portfolio innowacyjnych i niezawodnych produktów HONOR pozwala ludziom stać się lepszą wersją siebie.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF