speaker-photo

Dorota Czekaj

Fundacja Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Założycielka i Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, współzałożycielka funduszu VC Black Swan. Odpowiada za realizację misji i celów fundacji. Tworzy strategię działań, programy motywacyjno-rozwojowe oraz buduje relacje z partnerami i organizacjami wspierającymi.
Przenosi na platformę organizacji non-profit doświadczenia biznesowe, zdobyte w czasie 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji. Z sukcesem wprowadzała na rynek polski marki kosmetyczne budując ich silną pozycję, szczególnie w środowisku medycznym.  
Obecnie wspiera kobiece biznesy jako niezależny konsultant, dzieląc się wiedzą także w roli mentorki i jurorki w konkursach startupowych i biznesowych. Umacnia kobiecy dialog i współdziałanie, bazując na kompetencjach w zakresie marketingu, sprzedaży i komunikacji.
Otwarta i wrażliwa na potrzeby innych, chętnie organizuje i angażuje się w działania charytatywne. Z wykształcenia prawnik, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole de Mines de Paris. Mama 4 dzieci, docenia rozwój i edukację poprzez zdrowy, aktywny styl życia, praktykę jogi i sportu.