speaker-photo

Telemedi

MIEJSCE 11

Wyróżnieni: Paweł Sieczkiewicz

Od 2014 roku Telemedi dostarcza na rynek nowoczesne i kompleksowe rozwiązania z zakresu zdalnej opieki medycznej zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i pacjentów. W swojej ofercie posiada takie rozwiązania jak dedykowane platformy telemedyczne typu plug&play, które oferują i gwarantują zdalne konsultacje z lekarzami różnych specjalności przez Internet lub telefon 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Telemedi łączy wiedzę ekspercką z technologią, aby zwiększać dostęp do cyfrowej opieki zdrowotnej i sprawiać, by ludzie żyli i czuli się bezpiecznie bez względu na to, gdzie się znajdują. Telemedi to zaufany partner w zakresie zdalnej opieki zdrowotnej zarówno dla podmiotów biznesowych, lekarzy, jak i klientów indywidualnych.

Dla kogo?

Telemedi swoje produkty oferuje ubezpieczycielom, firmom assistance, bankom, operatorom medycznym i osobom indywidualnym. Współpracuje z ponad stu klientami biznesowymi na ponad dwudziestu rynkach. W Polsce oferuje własną platformę telemedyczną i zdalne konsultacje z lekarzami przez Internet lub telefon.