...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Liczby nie kłamią! Esport Tour zawładnie rokiem 2022

Esport Tour

Marka Cyberwolves - lider organizacji turniejów Counter-Strike: Global Offensive w Polsce nie zwalnia tempa i sprawia, że 2022 rok stanie pod znakiem Esport Tour.

Esport Tour to cykl turniejów dla profesjonalistów w Counter-Strike: Global Offensive. Tylko w 2021 roku ponad milion unikalnych widzów spędziło przeszło 24 miliony minut, oglądając zmagania najlepszych drużyn, poprawiając tym samym wyniki oglądalności z roku wcześniejszego.

Szansa dla graczy na zgarnięcie 250 000 złotych!

Esport Tour składa się z czterech turniejów, w tym Finału. W trzech pierwszych turniejach udział weźmie 16 zaproszonych topowych drużyn z międzynarodowej sceny, które rywalizować będą o punkty dające awans do finałowych rozgrywek.

Pierwszy z nich rozegra się w terminach 20.04-30.04. Finał zaś będzie trzydniową, emocjonującą walką 7-9.10. Szczegółowy harmonogram można znaleźć pod linkiem: https://www.cyberwolves.pl/esport-tour/

Łączna pula trzech eliminacyjnych turniejów to szansa na zgarnięcie 66 000 złotych. Do samego Finału zakwalifikuje się 6 drużyn, a dwie otrzymają specjalne zaproszenie od Cyberwolves i powalczą o nagrody w wysokości ponad 180 000. Transmisję z emocjonujących rozgrywek z wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo na Twitchu, na kanale CyberwolvesTV.

Dla Cyberwolves Esport Tour, to kluczowy projekt w tym roku. Przede wszystkim cieszy nas dynamiczny rozwój – kiedy prześledzimy poprzednie edycje, widzimy ogromny postęp zarówno na płaszczyźnie produkcyjnej, sponsoringowej, ale również pod względem rozpoznawalności turnieju na arenie polskiej i międzynarodowej. Nadchodzący sezon składa się niemalże w połowie z europejskich, najlepszych drużyn.

Maciej Sikorski, dyrektor zarządzający Cyberwolves

Ostatnie dwa lata mocno zmieniły oblicza wielu branż, w tym e-sportu. Pandemia jednak nie zatrzymała rozwoju sektora gamingowego. Premiery wyczekiwanych tytułów, rosnąca liczba streamerów oraz obserwatorów wydarzeń online, skutkują wzrostem zainteresowania marek, które zmieniły podejście i postrzeganie branży e-sportowej.

Odliczanie trwa, do rozpoczęcia pierwszego turnieju został niecały miesiąc. Wśród drużyn, które potwierdziły swoją obecność znajdują się między innymi UNGENTIUM, HONORIS, x-kom Ago, Case, BLUEJAYS, Monke, Illuminar Gaming, Enterprise czy Tricked. Która z nich zgarnie wygraną i 130 000 zł? Październikowy finał szykuje się na czas pełen emocji. Tymczasem Cyberwolves zapraszają do śledzenia swojej nowej strony i obserwowania odświeżonej komunikacji na kanałach social media.


źródło: Cyberwolves

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF