...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

“Pierwszy” numer CD-Action od Fantasyexpo

25 sierpnia pojawiło się nowe wydanie CD-Action 10/2020. Jest to pierwszy numer wydany przez Fantasyexpo, które zakupiło prawa do marek CD-Action i PC Format w lipcu bieżącego roku od Wydawnictwa Bauer.

25 sierpnia pojawiło się nowe wydanie CD-Action 10/2020. Jest to pierwszy numer wydany przez Fantasyexpo, które zakupiło prawa do marek CD-Action i PC Format w lipcu bieżącego roku od Wydawnictwa Bauer.

Pierwsze zmiany widać gołym okiem – do nowego CD-Action powróciły trzy kluczowe osoby: Dawid “spikain” Bojarski (redaktor naczelny), Daniel “CormaC” Bartosik (zastępca redaktora naczelnego) oraz odpowiedzialna za korektę Anna “Anya” Raguza. Przywrócona została kompleksowa kontrola jakości tekstowo-graficznej całego magazynu, której przez kilka ostatnich miesięcy brakowało. Na łamy powróciło też kilku autorów, z którymi czytelnicy CD-Action dawno nie mieli styczności.

W najnowszym numerze przeczytać można między innymi recenzje takich gier jak Death Stranding, Horizon Zero Dawn (w wersjach PC) czy Fast & Furious: Crossroads. Poświęcono też sporo miejsca na publicystykę (traktującą m.in. o dialogach w grach) oraz zapowiedzi nadchodzących produkcji takich jak FIFA 21 czy Shadow Warrior 3.

To dopiero początek – planowana jest między innymi znaczna poprawa jakości papieru, nowa oferta prenumeraty, kolejne powroty autorów ze “starej gwardii”, a także – być może przede wszystkim – nowoczesny serwis WWW oraz kanał YouTube. Wkrótce też wystartuje emisja akcji tzw. crowdfunding udziałowy, który ma za zadanie znacznie przyspieszyć cały proces reaktywacji. Aktualnie pod adresem można zapisać się na tzw. waiting listę.

CD-Action powstało w 1996 roku i nieprzerwanie od blisko 25 lat co cztery tygodnie dostarcza czytelnikom wysokiej jakości treści związane z grami i technologiami. W 2019 roku ukazał się 300. numer, a w kwietniu 2021 pismo będzie obchodzić 25. urodziny.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF