...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rekrutacja do programu akceleracji Digital Now! Holding zakończona

Digital Now! Holding

Po 3 miesiącach zakończyła się rekrutacja do programu akceleracji skierowanego do start-up’ów tworzących rozwiązania dla branży eCommerce. Pozytywną rekomendację do dalszego udziału w programie otrzymały dwa projekty.

Organizator programu akceleracji, Digital Now! Holding, zakończył proces rekrutacji zespołów, które zgłosiły swoje projekty rozwiązań dla branży eCommerce. Na drodze oceny merytorycznej projektów, opartej na analizie przesłanych zgłoszeń przez kadrę zarządzającą Digital Now! Holding, wyłoniono dwa zwycięskie zespoły, które zostały zaproszone do podjęcia 3-miesięcznej współpracy z jednym z partnerów technologicznych programu. Zakwalifikowane projekty będą miały szansę współpracować z ponad setką partnerów i ponad tysiącem klientów Holdingu.

Przez ostatnie trzy miesiące mogliśmy zapoznać się z wieloma innowacyjnymi projektami – tak duże zainteresowanie programem to dowód intensywnego rozwoju branży eCommerce w Polsce, a także potencjału młodych firm. Wybór zwycięskich projektów był trudnym zadaniem, jednak jesteśmy przekonani, że zespoły zaproszone do dalszej współpracy prezentują niezwykle wysoki poziom zaawansowania projektu, a także proponują innowacyjne w skali rynku rozwiązania potrzeb sygnalizowanych przez naszych partnerów. Wierzymy, że wielowymiarowa działalność Holdingu da zespołom możliwość holistycznego podejścia do ich projektu, uwzględniającego jego potrzeby i wyzwania z perspektywy wymagań rynkowych oraz inwestorskich.

Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding

Do udziału w programie akceleracji zgłosiło się 85 projektów, z czego do dalszej współpracy zaproszono dwa z nich. Przedstawienie zwycięskich zespołów nastąpi w najbliższych tygodniach. W kolejnych etapach programu wybrane zespoły pod opieką mentora z ramienia Digital Now! Holding rozpoczną doskonalenie, a następnie weryfikację i komercjalizację projektu, którego rezultaty zostaną zaprezentowane publicznie podczas „Demo day”. Po zakończeniu programu zespoły w dalszym ciągu będą mogły korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding.


Źródło: Digital Now! Holding

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF