...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Roger Hodgkiss Menedżerem Roku 2021

Roger Hodgkiss

Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu spółek Generali Polska, został wyróżniony przez magazyn Home&Market tytułem Menedżera Roku 2021. Miesięcznik docenił 25 czołowych polskich menedżerów, w tym prezesów banków i firm ubezpieczeniowych.

Roger Hodgkiss, został doceniony przez redakcję „za tworzenie organizacji, która odgrywa aktywną i kluczową rolę na rynku ubezpieczeń, by dzięki ubezpieczeniom jakość życia ludzi ulegała znaczącej poprawie.”

W Generali chcemy być dla naszych klientów partnerem na całe życie. Cieszę się, że zostało to dostrzeżone oraz docenione przez redakcję Home&Market. To nagroda dla całego zespołu Generali. Dziękuję wszystkim pracownikom za zaangażowanie i ciężką pracę w tych wyjątkowych warunkach. W realizacji naszej misji kluczową rolę odgrywają także nasi agenci i partnerzy. Jestem im wdzięczny, że codziennie wspierają klientów i dbają o ich majątek oraz przyszłość.

 Roger Hodgkiss, p.o. Prezesa Zarządu Generali Polska

Menedżer Roku to projekt, który na łamach Home&Market ukazuje się od lat. Tytułem tym nagradzani są szefowie firm, którzy według redakcji „wykazują się umiejętnością szybkiego reagowania na zmieniającą się rzeczywistość”. Redakcja podkreśla, że szczególnie istotne było to w ostatnim roku, w którym szefowie firm mierzyli się z koniecznością zmiany systemu pracy, integrowania rozproszonych zespołów i z potrzebą utrzymania wyniki zarządzanych firm mimo pandemii. „Osoby, które znalazły się na naszej liście, sprostały tym wyzwaniom i mogą służyć przykładem innym.” – czytamy w artykule.


Źródło: Generali Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF