...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Startują zamknięte beta-testy Diablo Immortal!

Blizzard poinformował o kolejnym etapie powstawania mobilnej gry z popularnego uniwersum. Diablo Immortals przechodzi w fazę zamkniętych beta-testów już dziś.

Podobnie jak faza alfa, gra będzie dostępna tylko na telefony z systemem Android, dla ograniczonej liczby uczestników w wybranych regionach świata.

Osoby wytypowane do udziału w beta-testach otrzymają wkrótce powiadomienie z Google Play ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi logowania i tego jak rozpocząć zabawę. Już dziś o godzinie 17:00 (2:00 czasu polskiego) zostaną uruchomione serwery w Kanadzie oraz Australii, gdzie gracze będą mogli przetestować Diablo Immortal. Nieco później do bety będą mieli dostęp gracze z Japonii, Chin i Korei.

W Diablo Immortal  pojawi się masa aktualizacji i zupełnie nowej zawartości, m.in. nowa klasa postaci, ulepszenia w trybach PvP i PvE, opcjonalne zakupy, oraz możliwość obsługi kontrolera. 

 

Adam Daniluk