...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ACTINA promuję nową serię komputerów i szuka Ambasadora marki

Znany i ceniony producent gamingowych komputerów stacjonarnych przy okazji premiery nowej serii komputerów stacjonarnych ogłasza konkurs na twarz ACTINY

Świat gier pędzi do przodu – zarówno pod kątem wzrostu popularności poszczególnych tytułów, czy też oglądalności na platformach streamingowych typu Twitch. Nie inaczej jest również z technologią.

ACTINA jest popularną marką i jednym z liderów w Polsce, który od wielu lat dostarcza zoptymalizowane gamingowe komputery. W ostatnim czasie firma zaproponowała dwie nowe serie komputerów – Actina PBA  oraz Actina SPC, które spełniają wymagania najbardziej wymagających graczy.

Wraz z premierą nowej linii komputerów ACTINA ogłosiła konkurs i poszukuje Ambasadora marki. ACTINA współpracuje z czołowymi influencerami i organizacjami esportowymi, więc niewątpliwie jest to świetna okazja na rozpoczecie swojej kariery w esporcie i gamingu.

https://www.facebook.com/ActinaKomputery/photos/a.1532912310188230/2361511453994974/

Poszukiwanie Ambasadora jest kolejnym istotnym działaniem marketingowym marki w drugiej połowie 2020 roku. ACTINA jest partnerem licznych aktywności esportowych i gamingowych.

W ostatnim czasie została partnerem ESPOT pop-up gamingu concept w Warszawie, który ma ambicje stać się gamingowym centrum Warszawy. Poza dużą strefą gamingową, która aktualnie czeka na poluzowanie restrykcji covidowych – znajdują się tam dwie interaktywne sceny, a samo miejsce przystosowane jest do rozgrywania turniejów esportowych i przyjmowania streamerów. ESPOT jest często odwiedzany przez największe osobowości związane z gamingiem, które rywalizują na komputerach ACTINA.

fot. Wojciech Łozowski streamuje w ESPOT

Redaktor Prowadzący sekcji Brief Esports. Business Consultant z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży esportu i gamingu. Organizator ponad 20 esportowych wydarzeń i turniejów dla profesjonalistów i amatorów. Pracował z najważniejszymi organizacjami esportowymi w Polsce takimi jak Pride, Team Kinguin, AGO Esports, czy Illuminar Gaming jako manager drużyny, dyrektor ds. esportu i dyrektor ds. rozwoju. Doświadczenie biznesowe zdobywał m.in. w McKinsey & Company. Regularny mówca na konferencjach poświęconych tematyce gamingu i esportu w Polsce. Doradca Esports Associations w temacie Narodowej Drużyny Esportu i strategii rozwoju esportu w Polsce.

Jarosław Śmietana