University Esports, projekt GGTech Entertainment, wkracza do Polski, dzięki współpracy z Esports Association

Edu Esports

Projekt GGTech Entertainment, który działa już w Europie i Ameryce Łacińskiej, oficjalnie startuje w Polsce pod nazwą University Esports - EDU, w kategoriach: League Of Legends oraz CS:GO.

University Esports, projekt GGTech Entertainment, oficjalnie jest już w Polsce i będzie realizowany przy współpracy z Esports Association pod nazwą University Esports – EDU. Projekt jest prowadzony przez GGTech Entertainment, który już funkcjonuje w Europie i Ameryce Łacioskiej.

Oznacza to, że Polska wraz z Francją i Niemcami dołącza do europejskiego ekosystemu akademickich rozgrywek esportowych. W splicie letnim – 02.03 – 16.05.2021 – w ramach UE – EDU, będziemy mogli oglądać zmagania ośmiu najlepszych, akademickich drużyn w League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Najlepsi sięgną po tytuł mistrzowski.

Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie https://universityesports.pl/ oraz w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/eduesports

Twitch: https://www.twitch.tv/esports_assoc

Twitter: @edu_esports

Nowy format University Esports Masters, to jeszcze więcej rywalizacji.

W tym roku zmieniliśmy format rozgrywek University Esports Masters, w którym najlepsze europejskie, akademickie drużyny walczą o tytuł Mistrza Europy. Chcemy, aby mistrzostwa dostarczały jeszcze więcej emocji, dlatego rozszerzyliśmy grupy o nowe kraje i kolejne reprezentacje studenckie.


Źródło: Esports Association Polska

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF