...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Deloitte na pierwszym miejscu wśród firm konsultingowych na świecie pod względem przychodów

Deloitte logo

Firma doradcza Deloitte osiągnęła najwyższe przychody spośród wszystkich firm konsultingowych na świecie w 2020 r. – wynika z raportu „Gartner Market Share Analysis: Consulting Services” z lipca 2021 r. Na pierwszym miejscu wśród dostawców usług doradczych Deloitte znalazł się już po raz dziesiąty. Firma zajęła także wiodącą pozycję w zakresie doradztwa biznesowego i technologicznego.

To już dziesiąte takie wyróżnienie Gartnera dla Deloitte

Deloitte po raz kolejny udało się potwierdzić niekwestionowaną pozycję lidera na rynku usług konsultingowych. Dogłębna wiedza branżowa, wieloletnie doświadczenie oraz międzynarodowa sieć ekspertów pozwalają nam zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi najwyższej jakości, dzięki którym mogą bez obaw patrzeć w przyszłość i rozwijać swój biznes

Andrzej Lachowski, partner zarządzający działem konsultingu w Deloitte Polska

Według raportu Gartnera rynek konsultingowy skurczył się w minionym roku o 1,1 proc. do 201,4 mld USD. Wydatki na usługi doradcze zmniejszyły się przede wszystkim z powodu kryzysu gospodarczego wywołanego przez COVID-19. Wiele przedsiębiorstw było zmuszonych wstrzymać, odroczyć lub całkowicie zrezygnować ze zleceń na takie usługi. W tak trudnej i nieprzewidywalnej sytuacji wiedza merytoryczna ekspertów firmy doradczej Deloitte okazała się być wysoko ceniona. Umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych oraz nieustanne inwestycje w obszar innowacji technologicznych pozwoliły firmie rozwijać się, pomimo globalnej pandemii.

 

Aby sprostać coraz większym i coraz bardziej złożonym wymaganiom naszych klientów, położyliśmy większy nacisk na inwestycje w rozwój kompetencji w obszarze chmury, sztucznej inteligencji, transformacji cyfrowej, architektury IT oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Jednocześnie cały czas rozszerzamy ekosystem technologicznych sojuszy

Warren Hatton-Jones, partner zarządzający działem konsultingu w Europie Środkowej, Deloitte

Deloitte w Polsce oferuje klientom kompleksowe usługi z zakresu konsultingu, szczególnie w zakresie budowania lub zmiany modeli biznesowych opartych o wykorzystanie narzędzi cyfrowych – od opracowania strategii, po wdrożenie i utrzymanie zaproponowanych rozwiązań. Firma korzysta w tym zakresie nie tylko z lokalnego zespołu najlepszych ekspertów, ale także z doświadczeń i umiejętności specjalistów z całego świata, którzy zrealizowali setki najbardziej złożonych projektów doradczych.

Źródło: Deloitte

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF