...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jakub Piechowiak Prezesem Blue Whale Press

Jakub Piechowiak Blue Whale Press

Wydawnictwo internetowe Blue Whale Press niedawno ogłosiło rozpoczęcie wdrażania zmian strategicznych w związku z zakończeniem pierwszej fazy rozwoju spółki. W nowym kierunku wydawnictwo poprowadzi Jakub Piechowiak, dotychczasowy Wiceprezes, który teraz został powołany do pełnienia funkcji Prezesa Blue Whale Press.

Jako wiceprezes miałem możliwość przyglądać się z bliska rozwojowi Blue Whale Press, które w przeciągu jedynie 12 miesięcy stało się platformą, gdzie przedsiębiorcy z branży e-commerce mogą skutecznie pozycjonować się i budować wizerunek swojego brandu. Utrzymanie dotychczasowego zaufania, jakim obdarzyli nas klienci, a także dalsze budowanie Blue Whale Press będzie motorem wszelkich podejmowanych przeze mnie decyzji na tym nowym, odpowiedzialnym stanowisku.

Jakub Piechowiak, Prezes Zarządu Blue Whale Press

Jakub Piechowiak od 2015 roku związany jest z holdingiem Digital Now!, w którego skład wchodzi Blue Whale Press. Swoją karierę rozpoczynał w Grupie iCEA jako niezależny specjalista ds. contentu. W 2018 objął stanowisko kierownika działu content marketingu i copywritingu, odpowiadając za stworzenie struktur i procesów umożliwiających produkcję contentu dla szerokiego grona klientów Grupy iCEA. Stworzony i koordynowany przez Jakuba Piechowiaka dział to obecnie 15 doświadczonych specjalistów oraz ponad 100 copywriterów, którzy obsługują około 3600 projektów rocznie, produkując ponad 150 mln znaków treści. Od 2019 pełni funkcję Prezesa zarządu spółki Copy Copy sp. z o.o., a od 2021 Wiceprezesa Zarządu Blue Whale Press, które jest wydawcą ponad stu tematycznych portali informacyjnych. Pierwszego sierpnia przyjął nominację na prezesa zarządu spółki i będzie odpowiedzialny za optymalizację modelu biznesowego wydawnictwa oraz dalszy rozwój autorskiej sieci reklamowej.

Anna-Tworek-SkrzyszowskaWspólnie z Jakubem Piechowiakiem miałam przyjemność rozwijać Blue Whale Press. Był to niezwykle intensywny czas, który przyniósł bardzo dobre efekty – w tym momencie działamy na ponad 100 portalach tematycznych, a nasz zespół redaktorów każdego miesiąca tworzy ponad 2000 artykułów wysokiej jakości. Doświadczenie Jakuba Piechowiaka daje mi pewność, że pokieruje wydawnictwem, w pełni wykorzystując jego stale rosnący potencjał.

Anna Tworek-Skrzyszowska, Członkini Zarządu Grupy iCEA


Źrodło: Blue Whale Press

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Nowy członek zarządu Grupy iCEA

Anna Tworek-Skrzyszowska

Rada Nadzorcza Grupy iCEA powołała nowego członka zarządu. Została nim Anna Tworek-Skrzyszowska na stanowisku członkini Zarządu ds. Operacyjnych. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za wsparcie ekspansji zagranicznej i rozwój operacyjny spółek w USA i Azji. Ponadto, będzie uczestniczyć w projekcie iCEA Prime International, który pozwala właścicielom biznesów docierać ze swoją ofertą na rynek międzynarodowy.

Dzięki Annie Tworek-Skrzyszowskiej projekty międzynarodowe zyskają kluczowe wsparcie zarówno w bieżących procesach optymalizacyjnych, jak i planowaniu długofalowych działań marketingowych. Jej znajomość branży e-commerce oraz doświadczenie w kierowaniu kampanii reklamowych to gwarancja kompleksowego wsparcia nowych projektów w działaniach operacyjnych, taktycznych, strategicznych oraz promocyjnych.

Łukasz Nawrocki, CEO Grupy iCEA

Anna Tworek-Skrzyszowska na co dzień zarządza wydawnictwem internetowym wraz z autorską siecią reklamową – Blue Whale Press. Rozrastanie się struktur Zarządu oznacza dla Grupy iCEA jeszcze dokładniejszą niż dotychczas lokalizację punktów krytycznych oraz projektowanie i wdrażanie działań naprawczych, których celem jest stworzenie wzorcowych szablonów wejścia na rynki zagraniczne.

Dobrze czuję się w różnorodności i nie obawiam się żadnej tematyki, a każdy kolejny projekt traktuję jak nową przygodę i wyzwanie. Jestem osobą bardzo dokładną i zaangażowaną we wszystko, co robię, dlatego osiągam wyniki, które są dla mnie mobilizacją do dalszych działań. Za podstawę sukcesu uważam dobrą organizację pracy i bieżącą komunikację na każdym etapie.

Anna Tworek-Skrzyszowska, członkini Zarządu Grupa iCEA

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF