...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ASUS Polska stawia na esport. Organizuje największy turniej w kraju

Rog Summoners Arena

Pula nagród prawie 20 tys. zł, ponad 1000 uczestników i nowoczesny sprzęt do wygrania. Ruszają zawody ROG Summoners Arena organizowane przez polski oddział marki ASUS Republic of Gamers. To największe zawody gamingowe w nową odsłonę gry Teamfight Tactics (set 5.5) w Polsce. W ten sposób firma chce podkreślić swoja mocną pozycję na polskim rynku gamingu i wesprzeć rozwój coraz większego i znaczącego środowiska e-sportu. W turnieju może wziąć udział każdy - zapisy trwają do 25 września.

Największa liczba uczestników i pula nagród podczas zawodów w grę Teamfight Tactics (set 5.5). Dodatkowo nowoczesny sprzęt do wygrania – laptop ROG Strix SCAR 15, setki godzin streamingów z rozgrywek czy znani komentatorzy. Pierwsza edycja Turnieju ROG Summoners Arena organizowanego przez ASUS Republic of Gamers, to zawody, które zasługują na uwagę nie tylko fanów gry Teamfight Tactics, ale także całego polskiego środowiska e-sport. Udział w nich może wziąć każdy. Czeka aż 1024 miejsc dla uczestników, dlatego szansę mają także mniej doświadczeni gracze. Wystarczy się bezpłatnie zarejestrować do 25 września na stronie: rogtftarena.friendlyfire.pl/.

Jak podkreślają organizatorzy, ROG Summoners Arena to z jednej strony zabawa, ale także projekt aktywujący dla coraz większego i znaczącego środowiska e-sportu.

ASUS Republic of Gamers to nie tylko sprzęt, to społeczność. Od ponad 15 lat pod szyldem Republic of Gamers nie tylko tworzymy sprzęt z myślą o graczach, ale również realizujemy różne projekty skierowane do tej stale rosnącej grupy, w tym projekty e-sportowe. Stąd właśnie turniej ROG Summoners Arena, jako ukłon w kierunku fanów Team Fight Tactics i naszej marki, a dodatkowo okazja do zgarnięcia świetnego laptopa, który na pewno pomoże w esportowym rozwoju.

Marcin Czech z ASUS Polska

Miesiąc rozgrywek, streamingów i znane nazwiska

Cały turniej potrwa miesiąc. Rejestracja uczestników trwa do 25 września. Między 27 września a 1 października odbywać będą się otwarte kwalifikacje, między 7 a 17 października faza finałowa, a wielki finał rozegrany zostanie 23 października.

Od fazy pucharowej (ćwierćfinały) prowadzone będą streamingi na żywo. Dzięki temu każdy będzie mógł podejrzeć zmagania najlepszych graczy i kibicować im w czasie rzeczywistym. Dołączyć do nich będzie można na stronie turnieju rogtftarena.friendlyfire.pl/. W ramach realizacji transmisji i komentarzy, przygotowane zostanie specjalne studio, a wśród komentatorów pojawią się znane w środowisku nazwiska – Maciej „Kezman” Gramacki oraz Wojtek „simplywojtek” Cetner.

ASUS Republic of Gamers to submarka ASUS, która produkuje wysokiej jakości produkty dla graczy oraz angażuje się w wydarzenia związane z grami i branżą kreatywną. Organizuje m.in. projekty aktywujących twórców różnych branż i środowisko gamingowe. Wśród produktów sygnowanych marką znajdują się: płyty główne, karty graficzne, notebooki, monitory, komputery stacjonarne, myszki, klawiatury, słuchawki i karty dźwiękowe.


Źródło: ASUS Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF