Tag
Bartosz Sokoliński
Huawei Polska oraz Startup Academy ogłosili skład tegorocznej Kapituły konkursu Huawei Startup Challenge 2. Znaleźli się w niej uznani eksperci ze świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Oceniającymi zostali m.in. Przemysław…
Kreatywność i innowacyjność
Często słyszałem w swoim życiu, że jestem kreatywny. W większości, a może zawsze były to komplementy. Ale czy kreatywność jest zawsze dobra? Czy zawsze jest doceniana? Ten tekst nie jest może zbyt mądry, ale może choć trochę kreatywny :).
„Moja ścieżka kariery” – tego zwrotu potwornie nie lubię
Bardzo się cieszę, że urodziłem się czterdzieści parę lat temu z kilku powodów. Jednym z nich jest planowanie kariery lub ścieżka kariery. Od zawsze chciałem mieć swoją firmę i być zabójczo bogatym. Te swoje firmy planowałem od podstawówki.…
#welcome to the club
Część pierwsza – początek
Wiem, że dla Was to kosmos, ale pamiętam jeszcze lata osiemdziesiąte – siadaliśmy przy radiu i słuchaliśmy listy przebojów programu trzeciego. Co tydzień. A potem zmienił się system. Weszło radio Eska. Kolejne…
Immersion VR autorem innowacyjnej aplikacji MISSION TO MARS AR
Immersion VR, polskie studio VR/AR realizujące projekty dla globalnych marek, prezentuje innowacyjny projekt w rozszerzonej rzeczywistości (AR), umożliwiający eksplorację Marsa. Aplikacja spółki – MISSION TO MARS AR – jest częścią promocji…
Kryzys?
Składaliście sobie życzenia na nowy rok? I jak one brzmiały? Wyobrażam sobie – „lepszego roku”. „No daj spokój, gorszy trudno sobie wyobrazić”. No trudno.
KISZLUK ROZMAWIA #4 Bartosz Sokoliński, ARP
Tym razem z Bartoszem Sokolińskim rozmawiamy nie o koronawirusie, ale o kosmosie, Polskiej Agencji Kosmicznej. A także o polskim rynku start-upów i czym różnią się start-upowcy polscy od tych ze Skandynawii czy Izraela.
Podcast #50Kreatywnych 03 – Bartosz Sokoliński, ARP
Na ile można jeszcze mówić o kreatywności i innowacjach w biznesie? Jakie sektory przemysłu będą miały wpływ nasze życie w najbliższej przyszłości? Gdzie szukać balansu pomiędzy technologią a humanizmem? Dlaczego zrównoważony rozwój jest…