...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Illuminar Gaming z dywizją VALORANT – do organizacji dołącza drużyna Chakalaka!

Illuminar dywizja Valorant

VALORANT szturmem zdobywa scenę esportową i coraz więcej organizacji bierze pod swoje skrzydła zawodników drużynowego FPS-a wydanego przez Riot Games. Illuminar Gaming również dołącza do tego grona i podpisuje kontrakt z zespołem występującym dotychczas pod nazwą Chakalaka.

Skład Illuminar Gaming w VALORANT:

  • Kamil „frontside” Moroń
  • Kacper „AjMERiTO” Barszcz
  • Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko
  • Karol „Nitro” Przedpełski
  • Sebastian „snikk” Kaminski
  • Dominik „NeroIntegrate” Dąbrowski – menadżer

Potwierdzam ploteczki! BOOM Chakalaka i mamy dywizję VALORANT w Illuminar. Cieszę się, że IHG po raz kolejny jest jedną z pierwszych organizacji w Polsce która inwestuje w świeżą grę esportową i liczę na to, że nasza inwestycja pomoże rozwinąć się całej scenie. Chłopaki są mocno zmotywowani i nastawieni na osiąganie dobrych wyników na poziomie europejskich rozgrywek. Dodatkowo Dominik, który posiada bogaty know-how zdobyty jeszcze za czasów THOSE GUYS, dobrze wpasowuje się w nasze struktury menadżerskie. Będzie co grać, a nasi fani będą mieli co oglądać. Spike podłożony!

Fryderyk „Veggie” Kozioł, Head of Esports w Illuminar Gaming

Zaczynamy nowy rozdział. Po wyboistej drodze w końcu zostaliśmy docenieni i mamy oparcie w postaci stabilnej organizacji. Jestem przekonany, że dzięki ciężkiej pracą całej drużyny i wsparciu Illuminar Gaming uda nam się zrealizować nasze cele. Trzymajcie kciuki!

Kamil „frontside” Moroń

Zawodnicy oraz przedstawiciele Illuminar Gaming są otwarci na wszelkie propozycje wywiadów. Zapraszamy do kontaktu: fryderyk.koziol@illuminar.pl, liliana.malinowska@illuminar.pl

Zachęcamy do śledzenia Illuminar Gaming w mediach społecznościowych:
Illuminar Gaming na Facebook
Oficjalna grupa – Wtajemniczeni
Illuminar Gaming na Twitterze
Illuminar Gaming na Instagramie


Źródło: Illuminar Gaming

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF