...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Game.tv numerem 1 wśród platform dla mobilnego eSportu. Co minutę napędza turniej w 17 krajach i zaangażowała już ponad 11 mln uczestników

mobile gaming

Aplikacja mobilna game.tv miała swoją premierę pół roku temu i w tym czasie została największą platformą na świecie dla eSportu na urządzeniach przenośnych. Przez te 6 miesięcy za jej pośrednictwem 11 mln graczy brało udział w turniejach, a obecnie co minutę społeczność game.tv rozpoczyna nowe zawody. Platforma pozwoliła amatorom rywalizować i rozwijać swoje umiejętności poprzez oddolnie organizowane turnieje, a także wsparcie vloggerów, influencerów oraz olbrzymie nagrody dla zwycięzców.

Game.tv pozwala setkom społeczności graczy rozgrywać zawody w ponad 300 popularnych grach, w tym Garena Free Fire, Brawl Stars, Clash Royale oraz Call of Duty Mobile. Platforma wspiera kobiety chcące wejść w świat e-sportu poprzez cotygodniowe zawody tylko dla graczek, takie jak Free Fire Diva Scrim Wars.

Oprócz czystej rywalizacji społeczności, game.tv daje graczom dodatkowe narzędzia do komunikacji i rozwoju. 100 tys. gildii może porozumiewać się za pomocą wiadomości tekstowych oraz czatów głosowych, a także korzystać z materiałów przygotowanych przez profesjonalnych zawodników i influencerów. Dla zwycięzców zawodów przewidziane są również niesamowite nagrody z olbrzymiej puli.

To niezwykle emocjonujący czas dla e-sportu. Zarówno liczba grających, jak i ilość czasu poświęcanego na gry wzrosły drastycznie. Duża część graczy to amatorzy, którzy nie posiadają trenerów czy nawet wskazówek na temat rozwoju swoich umiejętności pod kątem e-sportu. Nasza platforma wspiera takie osoby i wskazuje im drogę do profesjonalnego, mobilnego e-sportu, równocześnie tworząc podstawy społeczności.

 Rosen Sharma, prezes game.tv.

Dzięki współpracy z game.tv dajemy możliwość wielu młodym graczom na wspaniałą podróż ze wsparciem mentora. Transmisje turniejów cieszą się dużym zaangażowaniem ze strony amatorów. Chcemy przywitać wielu nowych i ambitnych graczy w naszej społeczności

 Ritik Jain, youtuber i założyciel Two-Side Gamers

Wykorzystujący sztuczną inteligencję asystent e-sportowy, Tourney, pozwala game.tv prowadzić zautomatyzowane turnieje od początku do końca. Z jego pomocą, społeczności, streamerzy i twórcy kontentu mogą organizować oddolnie własne zawody. Duzi deweloperzy gier integrują asystenta do swoich produkcji, by móc tworzyć żywe społeczności wokół wydanych tytułów.

Mobilny e-sport zmienia się i ewoluuje – akcent został przesunięty z dużych wydarzeń na tysiące mniejszych zawodów, dla każdego gracza. Tourney, nasz oparty na algorytmach sztucznej inteligencji asystent, pozwala nam organizować ponad 1600 turniejów dziennie.

 Rosen Sharma, prezes game.tv.

Pobierz aplikację na urządzenia Android & Apple
Wspieraj społeczności na: Discord, Facebook, Twitter, Line i Twitch.


Źródło: game.tv

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Ponad 15.000 osób wzięło udział w turniejach Monte Snack #BRB Cup!

Monte Snack BRB Cup

Cykl turniejowy Monte Snack #BRB Cup w roku 2020 dobiegł końca. Przez ostatnie trzy miesiące, w zawodach w sześć różnych gier, wzięło udział ponad 15.000 graczy.

22 września 2020 roku wystartowała seria zawodów esportowych Monte Snack #BRB Cup, skierowana do amatorskich graczy. Cykl turniejowy obejmował najpopularniejsze tytuły esportowe ostatnich lat, co udowodniła popularność zapisów do każdej z nich. Monte Snack #BRB Cup to jeden z największych tego typu cykli, jakie odbyły się Polsce w 2020 roku.

Seria została zainaugurowana meczem pokazowym w League of Legends, w którym wystąpiło dziesięciu influencerów. Drużyna Nervariena oraz zespół Kubona zmierzyły się w przyjacielskim pojedynku, aby pokazać, że w rywalizacji zawsze najważniejsza jest dobra zabawa.

Jeszcze we wrześniu wystartowały zapisy do kwalifikacji w obrębie trzech tytułów – League of Legends, Clash Royale oraz Brawl Stars. Przez kolejne tygodnie, tysiące graczy z całej Polski, walczyli o udział w finałach, w których do zgarnięcia były atrakcyjne nagrody. Najliczniej zawodnicy zapisywali się do Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends, gdzie w ośmiu rundach kwalifikacyjnych zapisało się łącznie 10492 zawodników. Nie oznacza to, że wspomniane gry mobilne cieszyły się mniejszym zainteresowaniem, ponieważ wszystkie kwalifikacje zarówno w Clash Royale, jak i Brawl Stars, miały pełne obłożenie – łącznie zagrało w nich 2560 osób.

Granie na telefonie
Źródło: Pixabay

Kuriozum cyklu turniejowego Monte Snack #BRB Cup był esportowy Triathlon, składający się z kompetycji w trzy tytuły od Riot Games – League of Legends, Legends of Runtera oraz Teamfight Tactics. Do finałów turnieju można było awansować dzięki kwalifikacjom każdej produkcji i każdy z zawodników w finale miał równe szanse na główną wygraną. Jeden z nich, Vicer, zaprezentował najszerszy wachlarz umiejętności w wyżej wymienionych produkcjach i zgarnął główną nagrodę w postaci 6000 złotych.

We wszystkich wydarzeniach sygnowanych marką Monte Snack zagrało dokładnie 15275 graczy. Turnieje oczywiście nie mogą obejść się bez nagród – łączna pula gotówki przeznaczonej na nagrody wyniosła 58.000 złotych i dodatkowo rozdano uczestnikom oraz widzom karty Google Play o łącznej wartości 5450 złotych. Oprócz kasy do zgarnięcia były również nagrody rzeczowe – 4 telefony OnePlus Nord, 4 zestawy bezprzewodowych słuchawek Samsung Galaxy Buds oraz 4 smartbandy Xiaomi Mi Band 5.

Ważnym projektem, prowadzonym obok rozgrywek esportowych, była akademia casterów Monte Snack #BRB Casters Academy. Do konkursu wpłynęło ponad 420 poprawnych zgłoszeń, co czyni go jednym z największych w Polsce. Zwycięzca oprócz zestawu castera, czyli profesjonalnego mikrofonu oraz kamery internetowej, otrzymał niepowtarzalną szansę komentowania finału Monte Snack #BRB Triathlon wraz z Damianem “Nervarienem” Ziają.

Turnieje Monte Snack #BRB Cup okazały się świetną platformą turniejową wypełniającą lukę w turniejach dla amatorów. Masa nagród przyciągnęła tysiące zawodników głodnych esportowych wrażeń.


Źródło: Informacja prasowa Fantasyexpo

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF