...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Startuje Red Bull Campus Clutch – największy na świecie studencki turniej Valorant

Red Bull Campus Clutch

Startuje Red Bull Campus Clutch – globalny turniej Valorant przeznaczony dla studentów. Jest to pierwsza edycja projektu, który wyłoni najlepszą na świecie akademicką drużynę Valorant. W Polsce odbędą się cztery turnieje kwalifikacyjne, które wyłonią cztery najlepsze zespoły. Najmocniejsze drużyny zmierzą się w krajowym finale, którego zwycięzcy będą reprezentować Polskę na światowym finale.

  •  rywalizacji wezmą udział studenci z ponad 50 krajów
  • 20 tysięcy euro nagrody za zwycięstwo w globalnym finale
  • Zwycięzcy krajowego finału będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej
  • KLIP VIDEO do pobrania: http://win.gs/2NXxOQT

Aby wziąć udział w turnieju należy posiadać status studenta, zgromadzić pięcioosobową drużynę i zgłosić się na stronie projektu. Zapisać można się na jeden z czterech turniejów kwalifikacyjnych, które odbędą się kolejno: 12, 19, 26 oraz 31 marca. Pojedynki będą miały format BO1 (best of 1).

Red Bull Campus Clutch to największa tego typu inicjatywa na świecie. W turnieju udział wezmą studenci z ponad 50 krajów. Zwycięstwo w globalnym finale to nie tylko wygrana w postaci 20 tysięcy euro, ale również możliwość wzięcia udziału i oglądania na żywo nadchodzących mistrzostw Valorant Masters. Globalnymi partnerami Red Bull Campus Clutch są: AOC Gaming, Intel, SteelSeries. Lokalnie projekt wspierają: Allegro Smart Student oraz New Balance.

NAJBLIŻSZE KWALIFIKACJE: 12 marca

ZAPISZ SIĘ: https://www.redbull.com/pl-pl/event-series/campus-clutch/


Źródło: Red Bull

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF