...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowa era odpowiedzialnego przywództwa [Brief Patronuje]

 

Czym jest odpowiedzialne przywództwo?

Świadomość, że wkrótce Ziemi może nie być lub nie dla wszystkich wystarczy na niej miejsca, powinna zmienić dotychczasowe myślenie, że natura jest czymś odrębnym od biznesu – mówi Fabienne Goux-Baudiment, jedna z czołowych futurystek na świecie, autorka idei planetyzacji, którą zobaczymy na Masters&Robots.

Odpowiedzialne przywództwo to podejście, w którym liderzy równie mocny nacisk jak na generowanie zysków kładą na tworzenie wartości dla społeczeństwa i planety. To efekt ewolucji sposobu myślenia o roli przedsiębiorstw i liderów w społeczeństwie, a także akceptacji faktu, że sukces biznesowy i tworzenie pozytywnego wpływu na otoczenie nie wykluczają się nawzajem.

Przywództwo oparte na wartościach to obecnie kluczowy czynnik budowy zaufania, który jest niezbędny do przyciągania inwestorów, klientów i kontrahentów. Inwestując w startupy, kierujemy się nie tylko zyskiem, ale także tym, jakie wartości reprezentuje firma i jej założyciele. Odpowiedzialne przywództwo jest również źródłem innowacji. Właśnie takie spółki wspieramy w naszym programie. W tym roku, finaliści VII edycji Incredibles zostali zaproszeni na scenę Masters&Robots, aby dawać przykład i inspirować. podkreśla Sebastian Kulczyk, twórca programu InCredibles, wieloletniego partnera konferencji Masters and Robots.

Nowocześni liderzy wykorzystują potencjał technologii do rozwiązywania skomplikowanych problemów społeczeństwa, takich jak zdrowie publiczne, edukacja czy rozwijanie zrównoważonych organizacji. Ciekawym przykładem jest startup Plan Be Eco, który stworzył narzędzie do raportowania śladu węglowego i pomaga organizacjom realizować cele zrównoważonego rozwoju, czy Rebread zajmujący się ratowaniem niesprzedanego chleba przed staniem się odpadem. Założyciele tych i innych startupów podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na scenie Masters&Robots w panelu InCredbiles.

 

7. edycja Masters&Robots

 

Wydarzenie organizowane przez Digital University odbędzie się 18 i 19 października w Warszawie i online. Na pierwszy dzień zaplanowane są wystąpienia i panele dyskusyjne w warszawskim kinie Luna, które będą dostępne również online. Drugi dzień to czas zdobywania praktycznej wiedzy podczas warsztatów MastersClass, a także konferencja online dla młodzieży ostatnich klas szkół średnich i studentów – Masters&Robots Youth.

Tegorocznej konferencji Masters&Robots towarzyszy hasło „What matters”. Eksperci z kraju i zagranicy będą rozmawiać o wyzwaniach stojących przed biznesem i współczesnymi przywódcami, o roli odpowiedzialnych liderów, kompetencjach przyszłości oraz o tym jak wybierać trendy i sygnały ważne dla naszej branży. Partnerami 7. edycji Masters&Robots są: InCredibles program Sebastiana Kulczyka – wieloletni partner konferencji, BNP Paribas Bank Polska, PZU, Mastercard, VeloBank, Google Cloud, Ikea, Fanuc, e2v oraz HPE i Intel.

Technologia jako narzędzie jest neutralna i to, jak jest wykorzystywana, zależy od ludzi. Stąd ważne jest, aby była rozwijana i używana z odpowiedzialnością i zrozumieniem jej wpływu na nasze życie i społeczeństwo. Dlatego w tym roku na Masters&Robots pytamy, co naprawdę się liczy? Jak ocenić i wybrać priorytety? mówi Jowita Michalska, prezeska Digital University. – W tym roku jeszcze bardziej otwieramy się na świat biznesu, podejmując temat innowacji i zmian, jakie mają na niego wpływ.  Odkryjemy znaczenie adaptacji do nowych trendów i technologii, aby pozostać konkurencyjnym na dynamicznym rynku, jednoczenie zmieniając krajobraz biznesowy, konsumencki i kulturowy.

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo na: www.mastersandrobots.tech

 

Digital University to wiodąca organizacja edukacyjna w Polsce, oferująca liderom rynku doświadczenie edukacyjne na poziomie światowym oraz dogłębną wiedzę w dziedzinie cyfrowej transformacji i budowania cyfrowego sposobu myślenia. Jej beneficjentami są przedsiębiorcy i ludzie biznesu, zawodowo zainteresowani cyfrową transformacją oraz dzieci i młodzież, które poznają świat najnowszych technologii i rozwiązań zmieniających codzienne życie. Digital University wspiera rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami technologicznymi.​

Digital University

HRevolution już 24 lutego! [BRIEF PATRONUJE]

HRevolution

W gronie prelegentów, znajdują się znani międzynarodowi i polscy eksperci z różnych dziedzin HR m.in. Charlotte Valeur – Przewodnicząca Instytutu Neuroróżnorodności, Sola Osinoiki – Wiceprezes ds. globalnej technologii personalnej w Prosus Group i Naspers, Stewart Desso – Prezes i założyciel Lumina Learning, Sjoerd van den Heuve – Profesor nadzwyczajny Data Driven Business & People Analytics na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Utrechcie, Jowita Michalska – Founder & CEO Digital University, Ambasadorka Singularity University Warsaw Chapter.

W obszarze nowej rzeczywistości w branży HR, dyskutowane będą takie zagadnienia, jak – “Innowacyjne strategie budowania kompetencji przyszłości”, czyli wszystko co warto wiedzieć o reskillingu i upskillingu. Ponadto skupimy się na temacie “Nowoczesna digitalizacja narzędzi Human Resources”, czyli odpowiedzi na pytanie – jak wykorzystanie sztucznej inteligencji czy technologii VR wspiera automatyzację procesów HR i zmienia doświadczenia pracowników. Nie zabraknie również gwiazd 2022 – “Data Science i People Analitics”, czyli praktycznej wiedzy, w jaki sposób je wykorzystywać, aby zawsze mieć kluczowe informacje niezbędne do podejmowania mądrych decyzji i minimalizowania możliwych ryzyk.

W czasach, gdy ludzie muszą być o krok przed postępującą automatyzacją i sztuczną inteligencją naszym obowiązkiem jest ciągłe uczenie się i rozwój, a także obserwacja trendów technologicznych i ich wpływu na nasz biznes i życie. Rola HR jeszcze nigdy w historii nie była tak istotna, ale nakłada to na HR obowiązek bycia na bieżąco i radzenia sobie z zupełnie nowymi projektami i wyzwaniami.

Jowita Michalska, founder & CEO Digital University, Ambasadorka Singularity University Warsaw Chapter

Więcej informacji o wydarzeniu w załączeniu i na https://hrevolution.pl/.

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej.

Organizator: Digital University


Źródło: Digital University

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Technologia w nowym świecie – jak zaprowadzić harmonię? 5. edycja konferencji Masters&Robots „The New World Disorder” [BRIEF PATRONUJE]

The_New_World_Disorder

Co  empatia  ma  wspólnego  z  robotami  i  sztuczną  inteligencją?  Na  czym  polega  zrównoważone  przywództwo? Jak technologie mogą zapobiegać skutkom zmian klimatycznych? Na te i inne pytania  będzie  można  znaleźć  odpowiedzi  podczas  dwudniowej  konferencji  Masters&Robots,  której  tegoroczny  motyw  przewodni  brzmi:  „The  New  World  Disorder”.  Wydarzenie  odbędzie  się  online.  Przewidziano różne formuły spotkań, m.in. dyskusje roundtables, spotkania VIP oraz sesje Q&A.

Tematem,  który  w  dobie  pandemii  szczególnie  nabrał  na  znaczeniu  i  będzie  poruszany  również  w  ramach  konferencji,  jest  zdrowie  psychiczne.  Społeczeństwa  odczuwają  negatywne  skutki  długofalowego  stresu,  lęku  i  zachwianego  poczucia  bezpieczeństwa,  a  organizacje  stają  przed  wyzwaniami związanymi z zadbaniem o dobrostan pracowników i ich odporność również w wymiarze  psychologicznym.  Budowanie  nowego  porządku  należy  więc  zacząć  od  wielowymiarowego  wzmocnienia  ludzkiej  kondycji  oraz  relacji  interpersonalnych. Lockdowny,  izolacja  fizyczna  i  postępująca  transformacja  cyfrowa  przyczyniły  się  również  do  rozwoju  rozwiązań  MedTech,  które  wpisują się w krajobraz przyszłości. Jak zatem czerpać z nich już dzisiaj i jak wpłyną na społeczeństwa  i ich funkcjonowanie?

Konferencja  będzie  okazją  do  poruszenia  też  takich  wątków  jak  deep  fake,  networking,  automatyzacja  czy  interakcje  ludzi  i  maszyn.  Szeroki  wachlarz  tematów  pozwoli  uczestnikom  zapoznać się z najbardziej bieżącymi trendami i wyzwaniami, a prelekcje prestiżowych postaci świata  nauki, biznesu i technologii dostarczą inspirującej wiedzy i rzeczowych wskazówek. Pomogą poznać,  zrozumieć  i  wdrożyć  nowoczesne  rozwiązania  przydatne  w  postpandemicznej,  wymagającej  uporządkowania codzienności.

Pandemia  zmieniła  bieg  historii,  również  tej  biznesowej.  Wiele  organizacji  miało  poczucie,  że  niespodziewanie  znalazło  się  w  chaosie,  z  którym  trzeba  sobie  jak  najszybciej  poradzić.  W  post covidowej  rzeczywistości  nadal  nie ma  pełnego  porządku,  pojawiają  się  kolejne wyzwania,  a  świat  biznesu musi zrobić duży krok do przodu, by nadążyć choćby za postępującą transformacją cyfrową.  Konferencja  Masters&Robots  stwarza  unikatową  szansę  na  poszerzenie  perspektywy  i  zdobycie  wartościowego  know-how.  Poruszana  tematyka  obejmuje  wiele bieżących  i  ważnych  wątków,  poczynając  od  środowiska  naturalnego  i  zmian  klimatycznych  aż  po  automatyzację  i  sztuczną  inteligencję.

  Jowita  Michalska,  CEO  Digital  University,  organizator  konferencji  Masters&Robots

Podczas tegorocznej edycji konferencji pt. „The New World Disorder” wystąpią m.in.

 • Andrew  McAfee  – czołowy  ekspert  w  dziedzinie  zmian  technologii  w  biznesie  oraz  na  świecie;  Autor  bestsellerów  New  York  Timesa;  współzałożyciel MIT  Initiative  on  the  Digital  Economy and Principal Research Scientist, MIT Sloan School of Management
 • Poppy Crum –  ekspertka w dziedzinie innowacji opartych na technologii i ewolucji człowieka.  Adiunkt  Uniwersytetu  Stanforda,  główny  naukowiec  w  Dolby  Laboratories,  neurobiolog  i  technolog
 • Aric Dromi – Futurolog, filozof cyfrowy, ekspert ds. Przyszłości przemysłu samochodowego ● Esra’a Al Shafei – aktywistka walcząca o prawa człowieka, założycielka i dyrektorka Majal.org sieć platform cyfrowych, które wzmacniają głosy zaniżone i zmarginalizowane.
 • Peter H. Diamandis –Założyciel Singularity University, założyciel i prezes XPRIZE, jeden z „50  największych liderów świata” – według magazynu Fortune
 • Susan  McPherson  – Ekspertka  ds.  Odpowiedzialności  Korporacyjnej,  CEO  w  McPherson  Strategies, Anioł Biznesu (Angel Investor)Dariusz Jemielniak – Ekspert Zarządzania Strategicznego i HR w Spółkach Technologicznych,  Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego i Harvard University, Członek Rady Nadzorczej  Fundacji Wikimedia i Escola S.A., Seryjny Przedsiębiorca”
 • Maye Musk –  Światowej sławy ekspertka ds. trendów w żywieniu, modelka, przedsiębiorca i  autorka bestsellerów

Konferencja Masters&Robots  stanowi  jedno  z  najistotniejszych  wydarzeń  poświęconych  transformacji  cyfrowej  i  trendom  związanym  z  nowymi  technologiami  w  tej  części  Europy.  Bogaty  program i ekspertyza wielu zaproszonych gości są wartościowym źródłem cennego know-how.

Bilety do nabycia:  https://mastersandrobots.tech/


Źródło: Digital University

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Kurs certyfikacyjny Digital Transformation Expert Poziom 1

Digital University kurs

Kurs realizowany jest na dedykowanej platformie, w ramach której uczestnik otrzymuje dostęp do wykładów video i biblioteki materiałów. Program został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na usystematyzowaniu wiedzy z zakresu transformacji cyfrowej oraz zastosowania nowych technologii w biznesie i życiu codziennym.

Uczestnicy otrzymają dostęp do 10 modułów tematycznych, na które składa się 17 wykładów – ponad 6 godzin nagrań, materiały dodatkowe i testy. Skorzystają z wiedzy i doświadczenia 6 ekspertów Digital University (Jowity Michalskiej, Olgi Budziszewskiej, Paweła Pilarczyka, Marii Belki, Sebastiana Jakubiaka, Dariusza Jemielniaka).

MODUŁ 1: Metatrendy – JOWITA MICHALSKA

 • Lekcja 1: Metatrendy – jak technologie będą kształtowały nasz świat?

MODUŁ 2: Podstawy Transformacji Cyfrowej – SEBASTIAN JAKUBIAK

 • Lekcja 2: Podstawowe procesy i pojęcia związane z Transformacją Cyfrową
 • Lekcja 3: Transformacja Cyfrowa jako proces zmiany
 • Lekcja 4: Przykłady sukcesów i porażek w Transformacji Cyfrowej

MODUŁ 3: Nowe technologie – PAWEŁ PILARCZYK

 • Lekcja 5: Sztuczna inteligencja – czym jest i jakie ma zastosowania?
 • Lekcja 6: Rzeczywistość wirtualna i rozszerzona
 • Lekcja 7: Druk 3D
 • Lekcja 8: Cloud Computing, IoT, 5G, Blockchain – czym są te technologie?

MODUŁ 4: Cyberbezpieczeństwo – OLGA BUDZISZEWSKA

 • Lekcja 9: W sieci zagrożeń
 • Lekcja 10: Kultura cyberbezpieczeństwa

MODUŁ 5: Fake News – DARIUSZ JEMIELNIAK

 • Lekcja 11: Fake news i ocena źródeł informacji

MODUŁ 6: Zawody przyszłości – MARIA BELKA

 • Lekcja 12: Rynek pracy w XXI wieku

MODUŁ 7: Kompetencje przyszłości – JOWITA MICHALSKA

 • Lekcja 13: Kompetencje przyszłości – czego warto się uczyć, aby przetrwać na rynku pracy?

MODUŁ 8: Lifelong learning – JOWITA MICHALSKA

 • Lekcja 14: Lifelong learning – dlaczego nauka nigdy się nie kończy?

MODUŁ 9: Digital Mindset – SEBASTIAN JAKUBIAK

 • Lekcja 15: Digital Mindset – Cyfrowa filozofia myślenia

MODUŁ 10: Platformy społecznościowe – DARIUSZ JEMIELNIAK

 • Lekcja16: Platformy społecznościowe – współpraca i budowanie relacji w wirtualnej o
  Kurs Digital Transformation Expert przeznaczony jest dla każdego, kto chce rozwinąć swoją wiedzę i wyposażyć się w kompetencje cyfrowe. Do udziału w programie nie jest potrzebne techniczne wykształcenie ani zaawansowanie w obszarze nowych technologii.
  Program certyfikacyjny Digital University powstał po to, aby pracownicy mogli pozyskać kompetencje cyfrowe, a pracodawcy mieć pewność, na jakim poziomie wiedzy i zrozumienia cyfryzacji znajdują się poszczególne osoby w ich organizacji.

Zapisz się już dziś: Kurs DTE 1 – Digital University!


Źródło: Digital University 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

HRevolution 2021 — Remote Edition [BRIEF PATRONUJE]

Anna A. Tavis_HRevolution_Digital University

Poruszymy te tematy podczas HRevolution Remote Edition! Spotkajmy się 11 lutego 2021 roku bez wychodzenia z domu. W trakcie konferencji porozmawiamy o cyfrowych priorytetach w nowej rzeczywistości, która pod wpływem pandemii przeszła niewyobrażalną i bardzo szybką zmianę.

Digital jest teraz nie tylko codziennością, ale i nieuniknioną przyszłością, dlatego liderzy muszą przyglądać się trendom i innowacjom. Jeśli interesuje Cię, jak zmieniają się relacje, przywództwo, kultura cyfrowa i mentalność pracowników, a także to, jaki mają wpływ na naszą pracę — zarezerwuj miejsce na konferencji już dziś.

Program HRevolution przygotowujemy we współpracy z naszymi międzynarodowymi i polskimi ekspertami, naukowcami i praktykami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i przyszłości pracy, którzy przybliżą nam proces digitalizacji HR, opowiedzą, jak cyfrowa transformacja zmienia sposób działania działów HR, jakie będą najważniejsze cyfrowe trendy, technologie i kompetencje oraz jak budować i zarządzać wysokowydajnymi zespołami w nowej, wirtualnej rzeczywistości.

Kto wystąpi na nadchodzącej edycji HRevolution?

Josh Bersin to znany na całym świecie branżowy analityk, edukator i lider HR, także w obszarach przywództwa i technologii HR. Ekspert doradza również firmom HR, jak skutecznie dopasować produkty i usługi do potrzeb nabywców korporacyjnych, a także bloguje i publikuje treści w mediach branżowych. Bersin mieszka w rejonie San Francisco, aby być blisko tętniącej życiem i innowacjami Doliny Krzemowej, obserwować rozwój technologii i jej wpływu na biznes oraz talenty.

Anna A. Tavis — ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży HR — pracowała m.in. dla takich firm jak Nokia, Motorola czy AIG. Jest badaczką, pisarką, mówczynią, globalną edukatorką i coachem skupiającym się na przyszłości pracy. Wykłada na New York University, doradza licznym firmom i startupom, a także zasiada w redakcji People + Strategy Journal. Jak mówi o sobie, jej pasją jest rozwijanie innowacyjnego podejścia do talentów i organizacji oraz pomaganie w odkrywaniu wyższych celów gospodarki.

Dariusz Jemielniak specjalizuje się w wysokich technologiach i otwartej współpracy. Jest on kierownikiem katedry MINDS w Akademii Leona Koźmińskiego, wykładowca w Berkman-Klein Center for Internet and Society na Harvardzie. W 2015 roku został członkiem Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia, a w 2017 roku – Rady Doradczej OpenMaker. Jako przedsiębiorca rozwinął i sprzedał największy polski słownik internetowy ling.pl oraz jest współtwórcą Insta.Ling. Prof. Jemielniak bada społeczności otwartej współpracy, zjawisko zorganizowanego współdzielenia oraz ruchy antynaukowe. Prowadził projekty badawcze dotyczące pokrewnych zagadnień na Cornell University, Harvard University, Berkeley i MIT.

Maria Belka jest Dyrektorką Zarządzającą w Prytek Poland, CEO i współzałożycielką Fundacji Mentors 4 Starters, założycielką oraz byłą przewodniczącą Rady Nadzorczej i prezeską BIT EVIL SA, publicznej spółki technologicznej zajmującej się obszarami AdTech i Fintech, a także dwukrotną kuratorką warszawskiego hubu Global Shapers, inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego.

Dr hab. Rafał Mrówka jest ekspertem Digital University, profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zajmuje się przywództwem w biznesie, społeczną odpowiedzialnością biznesu, analizą nowoczesnych modeli organizacji i transformacją cyfrową, badaniami satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz public relations. Rafał Mrówka działa także aktywnie na rynku doradczym i szkoleniowym – ma ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dla biznesu, jest współwłaścicielem firmy konsultingowo-szkoleniowej IMMOQEE Sp. z o.o. Jest również członkiem rady Fundacji Szkoła Liderów kreującej postawy przywódcze w społeczeństwie.

Błażej Jurewicz jest ekspertem w zakresie efektywnego podejmowania decyzji. Od 10 lat pomaga liderom w transformacji „od HR do EBIT”. Przygotowuje zespoły i menedżerów do wymagań organizacji poprzez budowanie samoświadomości, wykorzystanie mocnych stron i skuteczności w ścisłym zespole. Jurewicz jest prezesem zarządu Architects of Value, a także doradcą zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznym. Efektem jego trzech lat pracy z zarządem i kadrą kierowniczą w branży był wzrost rentowności EBIT o 2,5 raza.

To jeszcze nie koniec listy — kolejnych mówców ogłosimy już wkrótce.

Konferencja jest otwarta na wszystkich uczestników zainteresowanych przyszłością HR, szczegóły i bilety znajdziesz na: https://hrevolution.pl

Kupując bilet na HRevolution Remote Edition otrzymasz:

 • transmisję na żywo wszystkich rozmów, dyskusji i case studies,
 • tłumaczenie symultaniczne na język polski,
 •  content corner,
 • platformę networkingową,
 • 30-dniowy dostęp do nagrań.

Źródło: Digital University 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

HRevolution 2021 — Remote Edition [BRIEF PATRONUJE]

HRevolution

Dołącz do HRevolution Remote Edition! Spotkajmy się 11 lutego 2021 roku bez wychodzenia z domu. W trakcie konferencji porozmawiamy o cyfrowych priorytetach w nowej rzeczywistości, która pod wpływem pandemii przeszła niewyobrażalną i bardzo szybką zmianę.

Digital jest teraz nie tylko codziennością, ale i nieuniknioną przyszłością, dlatego warto z dużą uwagą przyglądać się trendom i pojawiającym się innowacjom. Jeśli interesuje Cię, jak zmieniają się relacje, przywództwo, kultura cyfrowa i mentalność pracowników, a także to, jaki mają wpływ na naszą pracę — zarezerwuj miejsce na konferencji już dziś.

HRevolution wydarzenie

Program przygotowujemy we współpracy z naszymi międzynarodowymi i polskimi ekspertami, naukowcami i praktykami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i przyszłości pracy, aby jak najszerzej poruszyć nurtujące nas aktualne zagadnienia. Tegoroczni prelegenci pomogą naszym uczestnikom lepiej zrozumieć proces digitalizacji HR. Opowiedzą też, jak cyfrowa transformacja zmienia sposób działania działów HR, jakie będą najważniejsze cyfrowe trendy, technologie i kompetencje oraz jak budować i zarządzać wysokowydajnymi zespołami w nowej, wirtualnej rzeczywistości.

Poznaj prelegentów nadchodzącej edycji HRevolution:

 • Josh Bersin — znany na całym świecie branżowy analityk, edukator i lider HR, także w obszarach przywództwa i technologii HR. Ekspert doradza również firmom HR, jak skutecznie dopasować produkty i usługi do potrzeb nabywców korporacyjnych, a także bloguje i publikuje treści w mediach branżowych. Bersin mieszka w rejonie San Francisco, aby być blisko tętniącej życiem i innowacjami Doliny Krzemowej, obserwować rozwój technologii i jej wpływu na biznes oraz talenty.
 • Anna A. Tavis — ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży HR — pracowała m.in. dla takich firm jak Nokia, Motorola czy AIG. Jest badaczką, pisarką, mówczynią, globalną edukatorką i coachem skupiającym się na przyszłości pracy. Wykłada na New York University, doradza licznym firmom i startupom, a także zasiada w redakcji People + Strategy Journal. Jak mówi o sobie, jej pasją jest rozwijanie innowacyjnego podejścia do talentów i organizacji oraz pomaganie w odkrywaniu wyższych celów gospodarki.
 • Dariusz Jemielniak specjalizuje się w wysokich technologiach i otwartej współpracy. Jest on kierownikiem katedry MINDS w Akademii Leona Koźmińskiego, wykładowca w Berkman-Klein Center for Internet and Society na Harvardzie. W 2015 roku został członkiem Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia, a w 2017 roku – Rady Doradczej OpenMaker. Jako przedsiębiorca rozwinął i sprzedał największy polski słownik internetowy ling.pl oraz jest współtwórcą Insta.Ling. Prof. Jemielniak bada społeczności otwartej współpracy, zjawisko zorganizowanego współdzielenia oraz ruchy antynaukowe. Prowadził projekty badawcze dotyczące pokrewnych zagadnień na Cornell University, Harvard University, Berkeley i MIT.

To jeszcze nie koniec listy — kolejnych mówców ogłosimy już wkrótce.

Stawiamy na wysoką jakość merytoryczną konferencji, dlatego nie usłyszysz tu prezentacji sprzedażowych, lokowania produktu i autopromocji.

HRevolution

Konferencja jest otwarta na wszystkich uczestników zainteresowanych przyszłością HR, szczegóły i bilety znajdziesz na: https://hrevolution.pl

Kupując bilet na HRevolution Remote Edition otrzymasz:

 • transmisję na żywo wszystkich rozmów, dyskusji i case studies,
 • tłumaczenie symultaniczne na język polski,
 • content corner,
 • platformę networkingową,
 • 30-dniowy dostęp do nagrań.

 Digital University to wiodąca organizacja edukacyjna w Polsce, oferująca liderom rynku doświadczenie edukacyjne na poziomie światowym oraz dogłębną wiedzę w dziedzinie cyfrowej transformacji i budowania cyfrowego sposobu myślenia.  Jej beneficjentami są przedsiębiorcy i ludzie biznesu, zawodowo zainteresowani cyfrową transformacją oraz dzieci i młodzież, które poznają świat najnowszych technologii i rozwiązań zmieniających codzienne życie. Digital University wspiera rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami technologicznymi. Więcej na www.digitaluniversity.pl.


Źródło: informacja prasowa Digital University

 

 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF