Marketing a sprzedaż, miłość czy nienawiść? – przed nam ReBrain Meetup #2

Drugie spotkanie z cyklu ReBrain Meetups przeznaczone jest dla wszystkich, którzy doświadczyli konfliktu, zależności, synergii między działami sprzedaży i marketingu.

Zajmujesz się marketingiem lub sprzedażą, a może obiema tymi dziedzinami? Myślisz, że marketing i sprzedaż powinny ze sobą współgrać? A być może uważasz, że firmy nie potrzebują marketingu, gdy mają dobrych sprzedawców? Może jesteś przekonamy, że przy dobrym marketingu produkty sprzedają się same?

Jeżeli powyższe twierdzenia dotyczą Ciebie, chciałbyś poznać na nie odpowiedzi oraz zabrać głos w branżowej dyskusji, zapraszamy na ReBrain Meetup #2, którty odbędzie się 15 października 2019 r. w godzinach 18 – 22 w warszawskiej przestrzeni coworkingowej Solutions Rent na temat:  MARKETING A SPRZEDAŻ, MIŁOŚĆ CZY NIENAWIŚĆ? Wstęp bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. 

Podczas ReBrain Meetup #2 uczestnicy spotkają się ekspertami: Iwoną Żelazną, która od ponad 10 lat zajmuje się budowaniem marek superpremium oraz Karolem Bartkowskim, praktykiem Cold Callingu i Social Sellingu, czyli łączenia tego, co skuteczne z tym, co ponadto daje nieograniczoną dźwignię. 

Karol Bartkowski jest współgospodarzem LinkedIn Local Warszawa i prelegentem na wielu konferencjach. To także podcaster, bloger, autor artykułów do najważniejszych czasopism i portali dla sprzedawców. Karol to prawdziwy sprzedawca z krwi i kości.

Iwona Żelazna tworzyła m.in. pierwszy program art bankingu w Polsce dla Noble Banku, zajmowała się PR-em Wine & Food Noble Night i komunikacją marketingową Noble Concierge. Obecnie odpowiada za budowanie marki Nespresso Professional i działania zwiększające efektywność sprzedaży. Epizodycznie jest autorką wykładów, wywiadów i artykułów z zakresu rynku sztuki i kolekcjonowania.

– ReBrain Meetups to cykl spotkań branżowych z prelekcjami ekspertów i praktyków. Ważną częścią Meetups są merytoryczne dyskusje uczestników, którzy nieprzypadkowo znajdują się na naszych spotkaniach. To ludzie, którzy chcą się rozwijać zawodowo, szukają nowych rozwiązań, są otwarci na oryginalne narzędzia marketingowe. Omawiamy różnorodną tematykę: od promocji, reklamy, przez sprzedaż bezpośrednią, budowanie marki, po wszystkie elementy marketingu oraz nowinki technologiczne wpływające z coraz większą siłą na strategie i sposoby prowadzenia biznesu. Na pierwszym spotkaniu z cyklu, które odbyło się we wrześniu br., rozmawialiśmy na temat: „Employer Branding = Marketing + HR? Teraz zapraszam na dyskusję o tym, czy marketing pomaga, czy przeszkadza w sprzedaży, czy między tymi dziedzinami zawsze jest konflikt? I czy to nie jest tak, że i sprzedaż i marketing powinny grać do jednej bramki” – mówi Karol Mirowski, twórca projektu szkoleniowo-konsultacyjnego Meetups.

Organizatorami Rebrain Meetups są: Kamil Mirowski, Digital Marketing Consultant jako pomysłodawca i główny prowadzący oraz Katarzyna Bieniek, Senior Specialist R&D Beauty and Personal Care w Unilever, odpowiedzialna za organizację logistyczną wydarzenia. Za promocję i komunikację spotkań odpowiada Agencja Społem.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.evenea.pl/event/rebrain1902/

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Drugie spotkanie z cyklu #eksperci już w najbliższy wtorek 27 listopada!

Już 27 listopada w WORKIN przy placu Zamkowym odbędzie się drugie spotkanie z cyklu #eksperci, organizowanego w ramach 9. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. Spotkania mają na celu budowanie kompetencji i wymianę wiedzy w dziedzinach nowoczesnej komunikacji. Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć sztuki skuteczniej prezentacji biznesowej.

Spotkania skierowane są do laureatów poprzednich edycji rankingu 50 Kreatywnych, jednak jeśli nie jesteś laureatem, a chcesz dołączyć do dyskusji — nic nie stoi na przeszkodzie! Chętnie poznamy Twój punkt widzenia i wymienimy się doświadczeniami.

Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez e-mail: brief@brief.pl bądź przez profil brief.pl na Facebooku.

Do zobaczenia!

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF