Pierwszy zagraniczny wykład na Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim

Słowo "event" stało się chlebem powszednim naszych czasów. Brief również organizuje eventy. Kto był na Gali Finałowej rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie ten wie. Kto nie był, niech przybywa na finał 9. edycji rankingu. Tymczasem, zapraszamy na wykład w ramach Studium Event Management. Wiedzą i doświadczeniem podzieli się Colja Dams, CEO Vok Dams Events + Life Marketing.

W ramach Studium Event Management współorganizowanego przez Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Fundację na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaplanowany został pierwszy zagraniczny wykład.

Zaproszonym na tę okazję gościem został Colja Dams- CEO Vok Dams Events + Life Marketing, jednej z największych agencji eventowych na rynku niemieckim. Tematem prelekcji będzie: „Rozwój branży eventowej w skali świata”.

Studium Event Management od 7 lat przygotowuje do zawodu event managera pracowników agencji eventowych, reklamowych i PR, przedstawicieli administracji publicznej oraz reprezentantów obiektów eventowych. Osoby, które odbędą roczną naukę na Uniwersytecie Warszawskim otrzymują certyfikat ukończenia Studium.

Podczas zajęć poruszane są praktyczne aspekty zawodu event managera, z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Wykłady prowadzi kadra naukowa Wydziału Zarządzania oraz praktycy i eksperci – przedstawiciele branży eventowej.

W tym roku organizatorzy chcąc poszerzyć ofertę oraz sprostać wymaganiom ciągle rosnącego rynku przemysłu spotkań zaprosili do poprowadzenia wykładów gości, którzy mogą podzielić się doświadczeniem z zagranicznych rynków.

Wykład ten to również idealna okazja by zainaugurować współpracę Stowarzyszenia Branży Eventowej z Baltic Event Industry Club nad międzynarodowym programem półrocznych staży dla młodych adeptów branży eventowej w zagranicznej firmie.

Ofertę staży zawodowych złożyła firma Vok Dams Events + Life Marketing, jedna z największych agencji eventowych na rynku niemieckim. Od początku istnienia firma ta specjalizuje się w bezpośredniej, zorientowanej na wydarzenia komunikacji marketingowej. Vok Dams zyskała nowe oddziały w Berlinie, Hamburgu, Monachium, Frankfurcie i Stuttgarcie, a także zagraniczne oddziały w Brazylii, Francji, Wielkiej Brytanii, Czechach, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jest to otwarty wykład i poprowadzony zostanie w języku angielskim.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF