Jak zarządzać wierzytelnościami w firmie?

Odzyskiwanie pieniędzy z niezapłaconych faktur to jeden z głównych problemów, przed którym stają na co dzień mali i średni przedsiębiorcy. To realne zagrożenie, które może pozbawić ich płynności finansowej i poważnie zachwiać działalnością firmy. Przedsiębiorca może też utracić zaufanie kontrahentów, albo mieć poważne trudności w pozyskaniu środków zewnętrznych. Są jednak sposoby, dzięki którym firmy mogą utrzymać odpowiednią wartość płynnych środków pieniężnych.

Jednym z rozwiązań jest innowacyjny program Legaltech – Vindicat.pl, który pozwala skutecznie odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur. Zawiera on między innymi gotowe wezwania do zapłaty z odsetkami, negocjacje online, giełdę długów, a także gotowe pozwy do sądu czy też automatyczne wpisy do BIG InfoMonitor. Program podpowiada także, jakie kolejne działania należy podjąć, aby odzyskać dług. 

Funkcjonalnościom Vindicat.pl poświęcony będzie najbliższy odcinek webcastu EY Startup Talk zaplanowany na 28 października 2019 r. na godz. 11.00 . W jego trakcie twórcy narzędzia wyjaśnią:

  • jak automatyzować procesy związane z windykacją,
  • dlaczego ważna jest prewencja i monitorowanie faktur,
  • co to jest giełda długów,
  • jaka jest skuteczność narzędzia.

Formularz rejestracyjny

Prezentowane rozwiązanie to już 8. odcinek z serii EY Startup Talk. Raz w miesiącu firma EY dzieli się najciekawszymi rozwiązaniami, które wybiera do inicjatywy EYnovation. To program łączący start-upy z korporacjami, przyspieszający wzrost młodych innowacyjnych firm i pomagający korporacjom wdrażać innowacyjne rozwiązania. 

Więcej o EY StartUp Talk


Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 260 tysięcy pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF