...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

W Warszawie nastał H.4.0.S. Nowe miejsce na mapie stolicy.

Już w najbliższy weekend ( 29-30 lipca) w samym sercu stolicy, przy ulicy Marszałkowskiej 64, otwieramy najnowszą przestrzeń rozrywki dla pasjonatów gier komputerowych i planszowych - „H.4.0.S” . To miejsce, które staje się mekką dla wszystkich entuzjastów gier, w którym spotkają się zarówno miłośnicy współczesnych tytułów, jak i zwolennicy konsol retro. Zapraszamy od godz. 12:00, 29 lipca.

 

„H.4.0.S” – Bar, Gaming, Planszówki – to wyjątkowe miejsce, które na 270 metrach kwadratowych oferuje aż trzy różnorodne przestrzenie dla fanów gier. Wnętrze, urządzone w niepowtarzalnym stylu Post Future Industrial zaprojektowane przez Adama Reinharda, inspirowane motywami z kultowego filmu Blade Runner, wciągnie odwiedzających w futurystyczną atmosferę, jakiej jeszcze nie doświadczyli.

Głównym atutem „H.4.0.S” jest możliwość skorzystania z 20 nowoczesnych komputerów wyposażonych w najpotężniejszy sprzęt gamingowy. Gracze będą mieli szansę zanurzyć się w wirtualnych światach najnowszych gier, doświadczając rozgrywki na najwyższym poziomie. Ale to nie koniec atrakcji! Dla miłośników planszówek „H.4.0.S” przygotował bogaty wybór gier planszowych, które pozwolą na spędzenie czasu w gronie przyjaciół w klimacie pełnym emocji i strategii.

To jednak nie wszystko! Zapaleni fani konsol retro odnajdą tu swój raj, w którym będą mogli powrócić do wspomnień sprzed lat i ponownie zagrać w kultowe tytuły, które zapisały się w historii gier wideo.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy zaprosić wszystkich graczy do naszej przestrzeni multimedialnej – H.4.0.S. Naszym celem było stworzenie miejsca, które zaspokoi potrzeby każdego gracza, niezależnie od preferencji. To unikalne miejsce, które wtapiając naszych gości w futurystyczny nastrój, pozwoli im na wspólne spędzenie czasu w niezapomniany sposób. Zapraszamy serdecznie na nasze otwarcie!

Począwszy od tego weekendu, będziemy otwarci codziennie. Wszystkie informacje znajdziecie na naszych socialmediach

https://www.facebook.com/H40S.wwa

https://www.instagram.com/h40s_warsaw/

To miejsce, obok którego nie możesz przejść obojętnie.

 

Informacje dodatkowe:

  • Adres: [ulica Marszałkowska 64, 00-545 Warszawa]
  • Data i godzina otwarcia: [29.07.2023]
  • Powierzchnia: 270 metrów kwadratowych
  • Styl: Post Future Industrial
  • Wyposażenie: 20 nowoczesnych komputerów, kilkadziesiąt gier planszowych, konsole retro

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF