...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Olga Jakubiak na czele działu Social w agencji K2 Create

Olga Jakubiak_K2_Create

Do agencji K2 Create dołączyła Olga Jakubiak, obejmując stanowisko Head of Social Media. Do jej obowiązków należy tworzenie zespołu, rozwijanie kompetencji social mediowych w agencji oraz zdobywanie nowych klientów.

Jakubiak z branżą marketingową związana jest od 7 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywała w VMLY&R, gdzie odpowiadała za opiekę contentową nad klientami. Swoją wiedzę poszerzyła o media digitalowe w Wavemaker, a kompetencje strategiczne rozwijała w agencji Gong. Jej zadaniem było tworzenie strategii komunikacji marek w social media, analityka i audytowanie dotychczasowych działań marek. Pracowała między innymi dla takich klientów jak: Lidl, mBank, Virgin Mobile, Ferrero, LG Polska, Nestle, Bourjois, Huawei i Kupiec.

Moim celem jest przede wszystkim zbudowanie zespołu specjalistów, którzy będą mogli całościowo odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w różnych obszarach mediów społecznościowych, takich jak SM copywriting, Influencer Marketing czy analityka.

Olga Jakubiak, nowa Head of Social w K2 Create


Źródło: K2 Create

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF