...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Trzy statuetki Stevie® Awards dla WebTalk i endorfina events

Agencje WebTalk i endorfina events, tworzące niezależną grupę komunikacji marketingowej, zostały nagrodzone trzema statuetkami w tegorocznym konkursie International Business Awards. Endorfina events otrzymała srebrną statuetkę, natomiast agencja WebTalk, która została wyróżniona już 6 rok z rzędu, otrzymała dwie brązowe statuetki.

Założyciel i Dyrektor Zarządzający WebTalk – Michał Dunin otrzymał statuetkę w kategorii „Executive of the Year – Advertising, Marketing & Public Relations”. Jury doceniło przede wszystkim nieustający wzrost agencji WebTalk, która w 2017 r. podwoiła przychody i liczbę pracowników względem poprzedniego roku, oraz połączenie z agencją endorfina events.

Kolejną statuetkę WebTalk zdobył wspólnie z klientem – marką Krupnik – w kategorii „ Best Facebook Fanpage or Group”. Prowadzony przez agencję fanpage zyskał uznanie ze względu na doskonałe wyniki i publikowany, kreatywny kontent. Na potrzeby komunikacji agencja stworzyła ‘brand hero’ – Miśka, nawiązującego do słowiańskiej kultury i charakteru marki.

Srebro w kategorii „Best Brand Experience Event” endorfina events otrzymała za cykl eventów #HereToCreate dla marki adidas Women. Agencja zorganizowała siedem niestandardowych, kreatywnych treningów, których celem było udowodnienie, że ćwiczyć można wszędzie i na różne sposoby. Jury doceniło imponujące wyniki i kreatywność w podejściu do eventów kierowanych do kobiet.

W tegorocznym konkursie International Business Awards nadesłano ponad 3900 zgłoszeń, które oceniało jury złożone z 270 specjalistów.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF