...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Odpal LAN-a ze Switchit – wynajmij mocne PC-ty wraz z kompleksową obsługą

Tęsknota za offline’owymi wydarzeniami gamingowymi doskwiera nam wszystkim. Jednocześnie towarzyszy nam wiara w to, że w nadchodzącym 2022 roku sytuacja wróci do normy i ponownie będziemy mogli się spotkać. Niezawodnym partnerem przy takich okazjach będzie firma Switchit, która zajmuje się między innymi wynajmem komputerów gamingowych.

Zorganizuj LAN-a ze Switchit

 

Switchit oferuje kompleksowe dostarczanie sprzętu IT, a przedstawiciele firmy będą pomocni na każdym etapie. Okażą wsparcie już w trakcie planowania eventu, dopasowując produkty pod wymagania techniczne i budżet organizatorów. Sprzęt jest dostarczany w profesjonalnych case’ach, dzięki czemu nie ma obaw o jego bezpieczeństwo w trakcie transportu. Dodatkowo, korzystając z usług Switchit, można liczyć na szerokie wsparcie techniczne.

Flota oferowana przez Switchit robi wrażenie. Firma oferuje aż 150 komputerów, które są w stanie zaspokoić oczekiwania gamerów. PC-ty posiadają procesory Intel Core i9, karty graficzne RTX 2070 SUPER i 16 GB pamięci RAM. Ważną zaletą – zwłaszcza w przypadku turniejów LAN – jest także kieszeń HOT SWAP, która umożliwia szybką wymianę SSD. Daje to wiele możliwości i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy, że organizatorzy skonfigurują system na jednym komputerze, a następnie mogą go ekspresowo klonować i przenosić 1-do-1 na kolejne jednostki.

O jakość wynajmowanego sprzętu nie musimy się obawiać. Eksperci Switchit dbają, by ten zawsze był w najwyższej formie. PC-ty testowane są w ekstremalnych warunkach w trakcie przynajmniej 3-godzinnej kontroli stabilności pod obciążeniem. Zarówno przed wynajmem, jak i po jego zakończeniu przeprowadzany jest również wnikliwy audyt techniczny.

Firma ma spore doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z organizatorami wydarzeń esportowych. Z jednostek przygotowanych przez Switchit korzystali m.in. uczestnicy turnieju ESL Mistrzostwa Polski, finałów dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, finałów Apex Legends Preseason Invitational w Alvernia Planet Kraków oraz Valorant Open Tour we Francji. Komputery pojawiły się również w strefie Lotto Free2Play na Intel Extreme Masters. Z maszyn od Switchit można korzystać także w Kinguin Esports Performance Center, największym e-sportowym centrum w kraju.

 

Spełnij marzenie o customowym PC

Zdobywane przez wiele lat doświadczenie w budowaniu komputerów o bardzo dużej mocy wykorzystywane jest również do spełniania marzeń. Switchit zajmuje się bowiem składaniem maszyn dostosowywanych do indywidualnych potrzeb. W zaledwie trzech krokach można zdobyć swój wymarzony custom PC i sięgnąć po sprzęt, z którego korzystają profesjonalni gracze esportowi na całym świecie, by poczuć się się jak jeden z nich.

Rozwój biznesu

Kompleksowe podejście okaże się także pomocne, gdy będziemy potrzebować wynajmu, kupna sprzętu dla nowego pracownika lub zdecydujemy się na wymianę większej ilości jednostek w firmie. Switchit maksymalnie uprości cały proces, znajdując najkorzystniejsze oferty i najlepsze podzespoły, a innowacyjny system zarządzania flotą IT pozwoli na bieżąco monitorować stan techniczny sprzętu. Dzięki wygodnemu i korzystnemu finansowaniu twoja firma może spokojnie się rozwijać.

Odwiedź stronę Switchit i zapoznaj się z ofertą!

Masz w planach esportowy lub gamingowy event? Chcesz wymienić bądź kupić nowy sprzęt do firmy? A może pragniesz w końcu spełnić marzenie o customowym PC? Niezależnie od tego, czy jesteś klientem biznesowym, czy indywidualnym, oferowane przez Switchit usługi ułatwią twoje życie.


Źródło: Galaktus Agency

 

 

 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Będę grał w gry!

Masz 30-40 lat, dawno w nic nie grałeś, ale kiedyś to lubiłeś. Jak wrócić do gry?

Czas pandemii i spędzanie czasu domu sprzyja poszukiwaniom coraz to nowych form rozrywki. Ile można oglądać Netflixa, czy grać w gry planszowe? Chociaż przyznaje, ostatnio szachy również przyciągają moją uwagę.

Stwierdzenie „Będę grał w grę. Tomb Rider” świetnie podsumowuje jak byli traktowani gracze jeszcze kilkanaście lat temu. Stereotypowy gracz był raczej nerdem, który się alienuje i siedzi sam w domu i gra. Dzisiaj gry weszły do mainstreamu, zawodnicy esportowi są zadbanymi idolami młodzieży, w gry grają właściwie wszyscy, a szereg organizacji stara się promować zdrowe i prawidłowe wzorce.

Gry komputerowe potrafią dostarczyć mnóstwo pozytywnych emocji, a komputer ma tę przewagę nad konsolami, że nawet jak grasz w obecne na konsolach tytuły takie jak najnowszy Cyberpunk 2077 (który nie ma bugów na PC!), czy już trochę bardziej wiekowego Wiedzmina, czy GTA 5 – to masz o wiele większą kontrolę na grą.

Tyczy się to szczególnie tytułów esportowych – takich jak niezwykle popularne w Polsce Counter-Strike, League of Legends, czy Call of Duty Warzone, które potrafią dostarczyć dosłownie setek godzin świetnej zabawy, a do tego sprzyjają nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji towarzyskich.

Wystarczy wskoczyć na Discord, TeamSpeak, Skype czy inny komunikator głosowy i już po chwili można grać i rozmawiać ze znajomymi. Świetny pomysł na spotkania online w czasie pandemii!

Znam wiele osób, które lubiły grać w czasach nastoletnich, czy studenckich, a potem na wiele lat ich przygoda z grami się z różnych powodów zakończyła – bo praca, bo rodzina, bo inne priorytety. Jeśli kiedyś miał być lepszy moment na powrót do wykorzystywania gier jako jednej z form rozrywki… to teraz!

Kiedyś składanie komputera stacjonarnego to było wyzwanie. Dzisiaj wystarczy wybrać jeden z gotowych konfiguracji. Jednym z liderów w branży jest ACTINA, której komputery łączą w sobie świetną wydajność, z dobrą ceną i eleganckim wyglądem. Niezawodność i trwałość to domeny ich konfiguracji. Pełna gama komputerów dostępna jest w sklepie Sferis 

Czemu ACTINA? Dlatego, że to wybór najlepszych. Z tych komputerów korzystają profesjonalni zawodnicy esportowi z takich zespołów jak PACT (Mistrz Polskiej Ligi Esportowej), czy K1CK (Mistrzowie Europy League of Legends). Do tego ACTINA jest głównym partnerem technologicznym ESPOT, miejsca które ma potencjał aby stać się gamingowym sercem Warszawy.

Czy w 2021 roku będziesz grał w gry? 🙂 Ja na pewno!

fot. ESPOT

Redaktor Prowadzący sekcji Brief Esports. Business Consultant z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży esportu i gamingu. Organizator ponad 20 esportowych wydarzeń i turniejów dla profesjonalistów i amatorów. Pracował z najważniejszymi organizacjami esportowymi w Polsce takimi jak Pride, Team Kinguin, AGO Esports, czy Illuminar Gaming jako manager drużyny, dyrektor ds. esportu i dyrektor ds. rozwoju. Doświadczenie biznesowe zdobywał m.in. w McKinsey & Company. Regularny mówca na konferencjach poświęconych tematyce gamingu i esportu w Polsce. Doradca Esports Associations w temacie Narodowej Drużyny Esportu i strategii rozwoju esportu w Polsce.

Jarosław Śmietana