...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

YOU TUBE W KINIE! Historyczny moment dla polskiego YT – premiera filmu “Globstory” w kinie Luna w Warszawie.

Globstory film YouTube w kinie

2 lutego 2020 roku w Warszawie w kinie Luna odbyła się premiera pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Globstory", który następnego dnia pojawił się na kanale You Tube.

„THE GAME. Migranci na szlaku bałkańskim” to pierwszy reportaż Kai i Mateusza, który opowiada historie ludzi bez państwa, bez dokumentów, marzących o życiu w innym świecie.

KAJA I MATEUSZ_Globstory
fot. materiały prasowe Globstory

Bilety na seans sprzedały się w 4 godziny. 350 osób chciało zobaczyć film wspólnie, na dużym ekranie, mając okazję spotkać twórców i wziąć udział w dyskusji. To dowód na to jak bardzo zaangażowaną społeczność zgromadził kanał “Globstory”.

Ewa Zachariasz, managerka topowych blogerów i vlogerów podróżniczych w Polsce

CAŁY FILM można obejrzeć na YouTube

GLOBSTORY W KINIE1
fot. materiały prasowe Globstory

Pierwsza próba pokazania filmu z YT na dużym ekranie miała miejsce w Płocku. W styczniu 2020 Astrofaza wyświetlił film pełnometrażowy „Na Księżyc – Jak Europa poleci na Księżyc?” także zapełniając salę kinową (80 osób).

Pomysłodawcami projekcji filmów w kinie są Twórcy i Ewa Zachariasz – właścicielka agencji ATOMY PR – pierwszej agencji managementu i influence marketingu specjalizującej się w obszarze podróży i edukacji.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF