...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Biznes na Life Balance Congress

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie pełne profesjonalnej wiedzy z dziedzin takich jak: biznes, pieniądze, rozwój osobisty czy zdrowie. O niesamowity przekaz wiedzy zadbają najlepsi mówcy i eksperci z całego świata. Każdy, kto chce rozwinąć swój biznes, poznać autorskie strategie i metody światowych biznesmenów oraz poprawić swoje umiejętności sprzedaży, będzie miał taką możliwość podczas tego wydarzenia. Celem organizatorów jest poprawa świadomości i spojrzenia uczestników na wiele aspektów związanych z prowadzeniem biznesów, o których mogą nie wiedzieć.

Biznes to jeden z filarów, który pozwala prowadzić życie o jakim marzymy. Jednak umiejętność stworzenia dobrze prosperującej firmy nie przychodzi znikąd. Możemy się tego nauczyć i właśnie na Life Balance Congress, będziemy mieli do tego doskonałą okazję. Każdy uczestnik dowie się jak może budować zespół skutecznych i wykwalifikowanych pracowników, jak wykorzystywać dźwignie biznesowe, które pomagają w rozwoju firmy, pozna strategie i autorskie metody światowych miliarderów, metody, które pozwoliły im zbudować bogactwo. Dzięki tej wiedzy będzie mieć szansę stworzyć plan działania i zacząć budować swój własny biznes.

W dzisiejszych czasach sprawne działanie biznesu jest równoznaczne z jego obecnością w internecie. Organizatorzy zadbali również o ten aspekt. Każdy uczestnik dostanie praktyczną wiedzę związaną z prowadzeniem biznesu online, tworzeniem strategii marketingowo-sprzedażowych opartych o wykorzystanie mediów społecznościowych oraz dostępnych narzędzi internetowych, poznają skuteczne metody budowania lejków sprzedażowych, a to tylko część tego co czeka nas na Life Balance Congress. 

Jednym z prelegentów będzie Peng Joon – ekspert z dziedziny sprzedaży i marketingu online. Poprowadzi on bogatą w informacje prelekcję związaną z prowadzeniem swojego biznesu w internecie. Od wielu lat z sukcesami działa w tym obszarze dlatego z pewnością każdy uczestnik, który nastawiony jest na budowanie swojego biznesu online, pozyska niesamowicie cenną wiedzę. 

Paweł Danielewski – jest ekspertem marketingu online, który pomaga swoim klientom generować niesamowite zyski. W ciągu 5 lat jest to aż 100.000.000 zł! Paweł podzieli się swoją wiedzą związaną z marketingiem oraz nowoczesnymi metodami sprzedaży online. 

Sandy Jadeja to ekspert z dziedziny finansów oraz inwestycji. Jego długoletnie doświadczenie w obszarach inwestowania oraz wiedza związaną z budowaniem dochodu pasywnego, pozwoli spojrzeć inaczej na źródła dochodu w naszym biznesie. Każdy kto chce prowadzić własną firmę, powinien poznać jego strategie.

Life Balance Congress to wydarzenie, którego celem jest poprawa jakości życia jego uczestników. Finanse są jednym z filarów dostatniego i szczęśliwego życia, a prowadzenie własnego biznesu, dla wielu osób jest marzeniem, które może zamienić w cel i zrealizować go po tej konferencji. To również niesamowita okazja aby nawiązać kontakt z innymi przedsiębiorcami, co może przełożyć się na długotrwałą współpracę. Life Balance Congress odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Zdrowie i ekologia na Life Balance Congress

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie pełne niesamowitej wiedzy i światowych ekspertów z obszarów takich jak zdrowie, rozwój osobisty, biznes czy kontrola nad własnym organizmem. Wszystko zostanie zorganizowane w zgodzie z naturą i ekologicznym podejściem. Dzięki innowacyjnym zastosowaniom, organizatorzy zadbali aby w rezultacie dać wartość nie tylko uczestnikom wydarzenia, ale także naszemu środowisku.

Kupując bilet na Life Balance Congress – sadzisz jedno drzewo. Współpraca z fundacją „Fabryka Tlenu” pozwala posadzić jedno drzewo z pieniędzy za każdy zakupiony bilet na wydarzenie. W czasach kiedy nasze środowisko jest nieustannie niszczone, zarówno przez ludzi jak i wiele innych, niezależnych od nas czynników, takie podejście pozwoli posadzić nawet cały las! Wszystkie materiały, które zostaną wyprodukowane na potrzeby wydarzenia (zeszyty, opaski, broszury, itp.) będą na papierze pochodzącym z recyklingu. W strefie gastronomicznej nie spotkamy wszechobecnego plastiku. Zostanie zastąpiony sztućcami, talerzykami czy kubkami wyprodukowanymi z biodegradowalnych materiałów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać również z BIO cateringu, czyli potraw bez cukrów i zbędnych chemikaliów. Pozwoli im to inaczej spojrzeć na możliwości związane z odżywianiem własnego organizmu. Celem organizatorów jest również chęć wyrobienia nowych nawyków żywieniowych uczestników, dzięki którym będą mogli jeść zdrowiej, zyskają więcej energii oraz poprawią stan swojego zdrowia.

Life Balance Congress to wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Wszystkie działania, które mają na celu poprawić jakość środowiska oraz zdrowie uczestników będą wspierane przez świetnych ekspertów, którzy wystąpią przed publicznością. Na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Nick’a Littlehales’a – światowego eksperta z dziedziny snu. Dzięki niemu każdy uczestnik dowie się jak sen i jego jakość wpływa na nasze zdrowie oraz co zrobić aby spać lepiej. 

Kolejnymi prelegentami będą Martin Petrus oraz Artur Paulins. Eksperci, certyfikowani instruktorzy metody Wima Hofa. Metoda ta polega na ćwiczeniach oddechowych oraz pracy z zimnem aby poprawić swoje zdrowie i zdobyć kontrolę nad własnym organizmem. Dzięki nim każdy uczestnik dowie się w jaki sposób można połączyć pracę umysłu z pracą naszego ciała.

Mariusz Budrowski – właściciel projektu Odmładzanie na Surowo. Jego wystąpienie z pewnością pozwoli spojrzeć inaczej na sposób odżywiania, dzięki ogromnej wiedzy Mariusza związanej z dbaniem o swoje zdrowie zgodnie z zasadami witarianizmu.

Life Balance Congress odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Rozwój osobisty na Life Balance Congress

Life Balance Congress, największe w Polsce wydarzenie, pozwalające uczestnikom zyskać wiedzę z obszarów takich jak: rozwój osobisty, finanse, zdrowie oraz kontrola nad własnym życiem. Organizatorzy chcą zapewnić uczestnikom niesamowite odczucia, które napełnią ich motywacją i chęcią do zmiany swojego życia na lepsze. Dzięki takiemu podejściu, każdy uczestnik dostanie konkretne metody i strategie, które poprawią jakość jego życia.

Rozwój osobisty jest bardzo ważnym elementem tego wydarzenia. To dzięki niemu człowiek, potrafi zmienić swoje życie oraz zacząć realizować swoje cele. Metody ustalania celów oraz poznanie swojej życiowej misji to kluczowe aspekty konferencji. Często ludzie mają problem z wykorzystaniem swojego własnego potencjału, nie mają pojęcia na co tak naprawdę ich stać. Celem organizatorów jest to aby pomóc uczestnikom w uwolnieniu ich ukrytego potencjału. Dzięki części związanej z rozwojem osobistym będzie to możliwe.

Kolejnym ważnym elementem będzie możliwość budowania relacji z innymi uczestnikami. Środowisko jakim otacza się człowiek, ma ogromny wpływ na to jakim się staje, jak postrzega świat i to w jaki sposób osiąga swoje cele. Na Life Balance Congress, każdy będzie miał niesamowitą okazję poznać inne osoby, które kierują się podobnymi wartościami w życiu. 

Te wszystkie elementy oraz dodatkowe strategie najlepszych prelegentów z całego świata pozwolą uczestnikom zbudować stabilne i pełne motywacji życie oraz sprawią, że każdy będzie gotowy do intensywnego działania. 

Jednym z prelegentów, który wystąpi na Life Balance Congress będzie Neale Donald Walsch. Autor 37 książek o współczesnej duchowości. Dzięki jego wiedzy, każdy będzie mógł inaczej spojrzeć na obszary związane z duchowością w życiu oraz siłę podświadomości.

Jairek Robbins – to amerykański coach i mówca motywacyjny. Doceniany przez tysiące osób na całym świecie. Ekspert z dziedziny rozwoju osobistego, którego wiedza poparta jest doświadczeniem oraz wieloma sukcesami w tej dziedzinie.

Na scenie będziemy mogli zobaczyć również polskich ekspertów z dziedziny rozwoju osobistego. Wiele osób z pewnością będzie czekało na występ dr Mateusza Grzesiaka. Psycholog, międzynarodowy trener oraz konsultant, który potrafi uwolnić potencjał swoich słuchaczy. Niesamowita wiedza oraz sposób jej przekazu, pozwala mu gromadzić tysiące osób na jego wystąpieniach.

To tylko część prelegentów, którzy wystąpią podczas Life Balance Congress – wydarzeniu, które będzie miało realny wpływ na życie jego uczestników. Największa w Polsce konferencja z branży rozwoju osobistego, finansów oraz zdrowia, odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Rozwój osobisty, biznes i zdrowie na Life Balance Congress

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie pełne profesjonalnej wiedzy z zakresu: rozwoju osobistego, biznesu i zdrowia. O niesamowity przekaz wiedzy zadbają najlepsi mówcy i eksperci z całego świata. Każdy, kto chce rozwinąć swój biznes, poznać autorskie strategie i metody czołowych, światowych biznesmenów oraz poprawić umiejętności sprzedaży, będzie miał taką możliwość podczas tego wydarzenia. Celem organizatorów jest poprawa świadomości i spojrzenia uczestników na wiele aspektów związanych z prowadzeniem biznesów, rozwojem osobistym oraz zdrowiem, o których mogą nie wiedzieć.

Rozwój osobisty jest bardzo ważnym elementem tej konferencji. Dzięki niemu człowiek, potrafi zmienić swoje życie oraz zacząć realizować swoje cele. To właśnie metody ustalania celów oraz poznanie swojej życiowej misji będą kluczowymi aspektami konferencji. Ludzie często mają problem z wykorzystaniem swojego własnego potencjału, nie mają pojęcia na co tak naprawdę ich stać. Celem wydarzenia jest to, aby pomóc uczestnikom w uwolnieniu ich ukrytego potencjału. Dzięki części związanej z rozwojem osobistym będzie to możliwe.

Kupując bilet na Life Balance Congress – sadzisz jedno drzewo. Współpraca z fundacją „Fabryka Tlenu” pozwala posadzić jedno drzewo z pieniędzy za każdy zakupiony bilet na wydarzenie. W czasach kiedy nasze środowisko jest nieustannie niszczone, zarówno przez ludzi jak i wiele innych, niezależnych od nas czynników, takie podejście pozwoli posadzić nawet cały las! Wszystkie materiały, które zostaną wyprodukowane na potrzeby wydarzenia (zeszyty, opaski, broszury, itp.) będą na papierze pochodzącym z recyklingu. W strefie gastronomicznej nie spotkamy wszechobecnego plastiku. Zostanie zastąpiony sztućcami, talerzykami czy kubkami wyprodukowanymi z biodegradowalnych materiałów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać również z BIO cateringu, czyli potraw bez cukrów i zbędnych chemikaliów. Pozwoli im to inaczej spojrzeć na możliwości związane z odżywianiem własnego organizmu. Celem organizatorów jest również chęć wyrobienia nowych nawyków żywieniowych uczestników, dzięki którym będą mogli jeść zdrowiej, zyskają więcej energii oraz poprawią stan swojego zdrowia.

Biznes to jeden z filarów, które pozwala prowadzić życie o jakim marzymy. Jednak umiejętność stworzenia dobrze prosperującej firmy nie pojawia się w naszym życiu przypadkiem. Możemy się tego nauczyć i właśnie na Life Balance Congress, będziemy mieli do tego doskonałą okazję. Każdy uczestnik dowie się jak może budować zespół skutecznych i wykwalifikowanych pracowników, jak wykorzystywać dźwignie biznesowe, które pomagają w rozwoju firmy. Pozna strategie i autorskie metody światowych miliarderów. Metody, które pozwoliły im zbudować bogactwo. Dzięki tej wiedzy będzie można stworzyć plan działania  oraz zacząć budować swój własny biznes.

Life Balance Congress to wydarzenie, którego celem jest poprawa jakości życia jego uczestników. Odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Droga z zachowaniem life balance. Rozmowa z Katarzyną Tatarkiewicz, trenerką rozwoju osobistego

Zapraszamy na wywiad z Katarzyną Tatarkiewicz - wieloletnim praktykiem na rynku biznesowym, który pomaga innym odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym oraz uświadamia, jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą. Wspiera w odkryciu swoich mocnych stron i ich wykorzystaniu oraz w zrobieniu pierwszego kroku do zrozumienia siebie i spełnienia w życiu zawodowym. Zwraca również uwagę na stronę praktyczną - jak skutecznie poprowadzić biznes, elastycznie nim zarządzać i jak wykorzystywać nadarzające się okazje. Rozmowę poprowadził Jarosław Skoczeń z firmy Emmerson.

Jarosław Skoczeń: Skąd pojawiły się w Twoim życiu zainteresowania związane z life balance,
potrzebą zachowania równowagi, sposobami zapanowania nad stresem?

Katarzyna Tatarkiewicz: Tematy przyszły w naturalny sposób. Był to proces, jaki sama najpierw
musiałam przejść. W pierwszej kolejności priorytetem była praca, odnoszenie sukcesów, zarabianie
pieniędzy. Aż wreszcie przyszedł moment zastanowienia. Pierwsze problemy ze zdrowiem. I
uświadomienie sobie jakie sprawy w życiu są dla mnie priorytetem.

JS: I co się nim okazało?

KT: Własny organizm i zdrowie. Uświadomiłam sobie, że jeśli zacznę dbać sama o siebie z resztą
spraw i przychodzących sytuacji spokojnie sobie poradzę. Warunkiem jest zachowanie zdrowia. I to
zarówno fizycznego, jak i psychicznego.
JS: Psychicznego? Czyżbyś zapadła na depresję?
KT: Aż tak źle jeszcze nie było. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że nie jest mi dobrze we
własnym życiu. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego. Do tego doszło kiepskie samopoczucie i bóle, jakie
pojawiły się w różnych częściach ciała. Konieczność odwiedzania lekarzy, wykonywania setki badań,
aby postawić trafną diagnozę. W związku z tym, że nigdy nie przepadałam za wizytami w przychodni,
czy szpitalu ani łykania tabletek, zaczęłam szukać przyczyn w sobie i swoim życiu. Zaczęłam słuchać
swojego organizmu. Zwracałam uwagę na jego reakcje nie tylko na to, co akurat zjadłam i z jaką
szybkością, ale również na emocjonalne odpowiedzi na wydarzające się sytuacje, zachowania ludzkie
czy własne myśli. I to był ten przełom, który zaczęłam od siebie.

JS: Ale problemy psychiczne kojarzą się przede wszystkim z koniecznością przyjmowania leków,
długimi terapiami…

KT: Dla mnie kluczowym momentem było zaobserwowanie u siebie projektowania własnych myśli,
które w sposób tak oczywisty zaczęły wpływać na kształt tworzącej się wokół mnie rzeczywistości. I
nie mam tu na myśli magicznego jej zaklinania. Po prostu wszystko zależy od nastawienia do ludzi
wokół oraz życia. Od sposobu reagowania i chociażby rozpoczynania rozmowy z drugą osobą. To z
kolei w sposób bezpośredni przekładało się na mój stan zdrowia. Bóle w znaczący sposób się
zmniejszyły. Dodatkowo, zaczęłam zwracać dużą uwagę na to, co jem i w jakich warunkach.
Poszukiwałam najbardziej odpowiadającej mi formy aktywności fizycznej. Standardowo rozpoczęłam
od yogi. Okazało się jednak, że bardziej do mojego temperamentu pasuje Pillates oraz streaching. W
pewnym momencie złapałam się nawet na tym, że ćwiczenia sprawiają mi niemal fizyczną
przyjemność. I tak, zmiany w umyśle w podejściu przede wszystkim do siebie. Następnie do świata i
ludzi oraz tego, co jem. Decyzje dotyczące tego, co robię w życiu i jakie osoby do niego wpuszczam.
Ponadto zdałam sobie jasno sprawę, że każdy kij ma dwa końce. Każda sytuacja inaczej wygląda w
zależności od punktu widzenia i jest nam dana, jako lekcja do przerobienia przynosząca nam korzyść.
Nie jest ważne czy w pierwszym momencie wydaje nam się katastrofą czy szczęściem.

JS: Większość ludzi stara się unikać nieszczęśliwym i złych wydarzeń w życiu. A Ty twierdzisz, że
tragedia może nam przynieść korzyść?

KT: Naturalną reakcją na tragedię jest rozpacz, strach i zawsze stres. Warto czasami w tych emocjach
się zatrzymać i zapytać czy rzeczywiście jest to takie nieszczęście. Z biegiem czasu często się okazuje,
że dane wydarzenia stają się dla nas wręcz błogosławieństwem. Dają impuls do zmian i dalszego
rozwoju. Uświadomienia sobie, co w życiu się przeżyło i nadszedł czas na zrobienie miejsca na nowe.
Czasami mam wrażenie, że trudniej jednak przyjmować szczęście i poczuć wdzięczność. W mądry
sposób wykorzystać momenty radości i spełnienia. Dla nas jest to stan oczywisty, bo wychodzimy z
założenia, że szczęście powinno być czymś naturalnym. A znów kiedy indziej, nie jesteśmy w stanie go
zauważyć. Dopiero po jakimś czasie dochodzimy do wniosku, że była to ta właśnie chwila. A wtedy
jest już za późno… Warto żyć teraz, w teraźniejszości. Wiedzieć dokąd się zmierza, ale bez
zapamiętania. Przyjmować szanse, jakie pojawiają się na drodze i w sposób świadomy przyjmować je
albo odrzucać. W sposób elastyczny zarządzać sobą, bo często to, co wydaje się dla nas najlepsze, za
chwilę może się okazać przekleństwem. Najważniejszą rzeczą jest zawsze postępowanie i
podejmowanie decyzji zgodne z samym sobą. W ten sposób unikniemy rozżalenia i niezadowolenia.

JS: To była Twoja droga i odkrycie. Skąd natomiast pojawił się pomysł na pomaganie innym
ludziom?

KT: Można powiedzieć, że to oni właśnie mnie do tego zmusili… W trakcie zmian, jakie zachodziły we
mnie, zaczęły pojawiać się wokół osoby z podobnym spojrzeniem na życie i zainteresowaniami. Ale
nie tylko. Coraz więcej osób zaczęło przychodzić do mnie na rozmowy o nich, o życiu, o ich planach i
marzeniach. To był czas mojej przygody w dziale HR, gdzie zajmowałam się miękkim HRem w dużym
call center. Dziwnie z boku musiały też wyglądać spotkania rekrutacyjne, które kompletnie nie
odpowiadały żadnym przyjętym oficjalnie standardom. To raczej były rozmowy o tych ludziach, które
miały im uświadomić potrzeby i kierunek zmian. I tak zostało do dnia dzisiejszego. Mimo zmiany
pracy i powrotu do innych obszarów działań, niemających już nic wspólnego z HRem.

JS: Nie obawiałaś się doradzać ludziom? To generuje potencjalne pretensje i winienie Ciebie za
ewentualne niepowodzenia.

KT: Ja nie doradzam. Raczej kieruję procesem, mającym na celu pomoc w nakierowaniu drugiego
człowieka na odpowiedni sposób myślenia. Ja nie mówię mu w czym jest dobry, jedynie
uświadamiam, że w czymś jest. To on musi odkryć swoje mocne strony i uświadomić słabe, aby dalej
odpowiednio kierować swoim życiem i podejmować dla siebie najlepsze decyzje. Uchylam drzwi. Czy
ktoś w nie wejdzie i zechce je otworzyć, to już jego decyzja. Każdy jest odpowiedzialny za swoje życie
i powinien tę odpowiedzialność przyjąć.

JS: Właśnie w tym momencie pojawił się pomysł na stworzenie szkoły?

KT: Jeśli ludzie sami do mnie przychodzą i okazuje się, że potrafię skutecznie im pomóc to dlaczego
nie spróbować na większą skalę? Właśnie wtedy w moim życiu pojawiła się przyjaciółka, która w
sposób naturalny uzupełniła swoją wiedzą moje kompetencje. Ja bardziej zorientowana na psychikę,
procesy rozwojowe i zwycięskie wychodzenie z każdej sytuacji przy zminimalizowaniu efektu stresu.
Bożena zaś po latach doświadczeń pracy z ludźmi uwagę swoją skierowała na aspekty zdrowotne. Na
przykład jak zmienić dietę w przedłużającym się czasie nerwowości i napięcia, w celu
zminimalizowania negatywnych skutków. Zwraca uwagę jak nasz stan emocjonalny wpływa na nasze
nawyki żywieniowe i odwrotnie. Pokazuje jak poradzić sobie w sposób naturalny nie tylko z
chorobami czy wzmocnić organizm przez usunięcie na przykład toksyn, ale również uczy technik
relaksacji oraz sposobów zbudowania zdrowej asertywności i obustronnie korzystnych relacji z
innymi osobami. Uświadamia procesy manipulacji, jakim często nieświadomie się poddajemy i
pokazuje metody radzenia sobie w trudnych psychicznie sytuacjach. Bardzo często dotyczą one
naszych najbliższych. W ten sposób udało nam się stworzyć duet nie dość, że wzajemnie się
uzupełniający, to jeszcze w sposób „kompleksowy” pomagający ludziom. Czerpiemy z tego
niesamowitą radość. Mimo, że nie brakuje również i trudnych sytuacji.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF