...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

We wrześniu startuje nowa odsłona ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike

Już 7 września zainaugurowany zostanie kolejny sezon ESL Mistrzostw Polski, w którego trakcie najlepsze nadwiślańskie drużyny Counter-Strike będą rywalizować ze sobą nie tylko o krajowy czempionat i nagrody pieniężne, ale także o cenne awanse do międzynarodowych rozgrywek.

Mistrzostwa zostały poszerzone do dziesięciu drużyn, a nowy ESL Mistrz Polski wywalczy sobie awans do międzynarodowych rozgrywek oraz do ostatniego etapu eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2021 będących częścią ESL Pro Tour. Te zaproszenia znacząco skrócą drogę polskim formacjom do przebicia się do światowej czołówki. W puli nagród ESL MP znalazło się 50.000zł.

Wśród zaproszonych drużyn znalazły się największe polskie organizacje:

  • Actina PACT
  • AVEZ Esport
  • Illuminar Gaming
  • Izako Boars
  • Wisła All in! Games Kraków
  • x-kom AGO

W 21. sezonie ESL MP wszystkie spotkania będą transmitowane z nowego studia, które pozwoli ekipie produkcyjnej na o wiele bardziej zaawansowane działania względem transmisji telewizyjnej. To oczywiście przełoży się na wyższy poziom wrażeń dostarczanych naszym widzom. Fazę zasadniczą oraz mecze fazy pucharowej komentować będą najlepsi polscy casterzy, w tym także duet w postaci Macieja “Morgena” Żuchowskiego oraz Kuby “KubiKa” Kubiaka. Na transmisjach pojawiać będzie się również Kinga Kujawska oraz goście.

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski w CS:GO wystartuje 7 września. Transmisja z rozgrywek dostępna na kanale telewizyjnym Polsat Games oraz w internecie.  Partnerami ESL Mistrzostw Polski są firmy Mercedes, Pringles oraz Miasto Katowice.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF