Bolt inwestuje w zespół ekspertów by wesprzeć rozwój w Polsce

Bolt

Do platformy miejskiej mobilności Bolt dołączyły nowe talenty. Wzmocnią one potencjał zespołu Bolt i pomogą w budowaniu długofalowej strategii rozwoju w kraju. Aktualnie w polskim zespole platformy pracuje ponad 150 osób, w tym 21 w międzynarodowym zespole developerskim. Do końca 2021 Bolt planuje zwiększyć zatrudnienie o połowę.

Nowe osoby w zespole Bolt to Magdalena Mazur zatrudniona jako Head of Public Policy w Polsce, Radosław Mincewicz został liderem lokalnego zespołu Bolt Business w zakresie sprzedaży, natomiast Iwona Potajczuk-Pomarańska objęła stanowisko Regional People Partner dla Polski, Czech oraz Słowacji.

Magdalena Mazur jako Członek Zarządu związana jest też z WiseEuropa, think tankiem zajmującym się dostarczaniem strategicznej analizy politycznej i gospodarczej na poziomie polskim i europejskim. Wcześniej pracowała m.in. w firmie Facebook, gdzie także zajmowała się rozwojem obszaru Public Affairs. W Bolcie odpowiada za budowanie relacji z władzami lokalnymi oraz państwowymi. Radosław Mincewicz ma wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, także w startupach. Przez 2 lata pełnił rolę Sales Managera i stworzył zespół sprzedażowy w jednej z popularnych platform dostarczających zakupy, natomiast z Agorą, jednym z największych niezależnych wydawnictw w Polsce był związany przez prawie 4 lata. W polskim oddziale Bolta objął rolę Country Sales Lead dla Bolt Business – odpowiada za sprzedaż usług transportowych dla biznesu. Natomiast Iwona Potajczuk-Pomarańska dołączyła do Bolt by dzielić się doświadczeniem zdobytym w szybko rozwijających się organizacjach z obszaru bankowości – mBank, czy technologii – Xstream oraz SoftwareMill. W Polsce, Czechach i Słowacji odpowiada, przede wszystkim, za budowanie wspierającej rozwój i innowacyjność kultury organizacyjnej. Liderzy obszarów działalności biznesowej Bolta tak podsumowują rozwój zespołu platformy w Polsce:

Łukasz StachowiakCieszy mnie, że nasz zespół rozwija się pomimo kryzysu zdrowotnego jaki dotknął także Polskę. To, że od ponad roku rozwijamy zespół, a w szczycie pandemii kontynuowaliśmy zatrudnianie nowych osób to dla mnie potwierdzenie, że nasz sposób zarządzania się sprawdza.

Łukasz Stachowiak, Country Manager Bolt w Polsce

 

Valerii RomanovSzybki rozwój naszych usług sprawił, że potrzebowaliśmy natychmiastowego wsparcia w postaci najlepszych ekspertów. Tworzymy zespół, który nie boi się nowych wyzwań i dzieli naszą wizję tworzenia przystępnych cenowo, wygodnych i odpowiedzialnych rozwiązań z zakresu miejskiej mobilności.

Valerii Romanov, Country Manager Bolt Rentals w Polsce

Michal_Dubisz_Praca w tym zespole to ogromna przyjemność – dla mnie to był najlepszy rok w mojej karierze. Nasz niezwykle szybki wzrost nie przeszkodził nam w zachowaniu startupowego podejścia do wyzwań, a różne doświadczenia wzbogacają nas i pozwalają dostarczać jeszcze lepszej jakości usługi naszym klientkom i klientom.

Michał Dubisz, Country Manager Bolt Food w Polsce

Bolt – pierwsza europejska super-aplikacja – jest jedną z najszybciej rozwijających się platform mobilnosci w Europie i Afryce z ponad 75 milionami pasażerów w 45 krajach. W czasie pandemii, w Polsce, platforma wprowadziła hulajnogi do ponad 20 miast a dostawy jedzenia Bolt Food w 4.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

„Piłka Nożna dla Przyjaźni” ustanawia nowy rekord Guinnessa na największą liczbę użytkowników wirtualnego stadionu odwiedzających go jednocześnie

Piłka dla przyjaźni

Dnia 26 maja międzynarodowy programy społeczny dla dzieci „Piłka Nożna dla Przyjaźni” (F4F), organizowany przez Gazprom, ustanowił swój 3. rekord GUINNESS WORLD RECORDS™. Udana próba pobicia rekordu została oficjalnie ogłoszona podczas finału 2021 Football for Friendship eWorld Championship, który odbył się 29 maja.

26 maja w ramach programu „Piłka Nożna dla Przyjaźni” (F4F) został pobity nowy rekord z GUINNESS WORLD RECORDS™ dla największej liczby osób jednocześnie odwiedzających wirtualny stadion. W trakcie bicia rekordu udział wzięli użytkownicy symulatora trybu Multiplayer „Football for Friendship World” (F4F World) z ponad 200 krajów.

Niech każdy z nas stanie się częścią tego wspaniałego wydarzenia. Wszyscy jesteśmy uczestnikami programu F4F firmy Gazprom. Pójdziemy po rekord!

Roberto Carlos, przed rozpoczęciem próby pobicia rekordu globalny ambasador F4F, brazylijska legenda piłki nożnej  zwrócił się do wszystkich

Wsparcia udzielili również rosyjscy mistrzowie futbolu: Jewgienij Ałdonin i Dmitrij Sennikow, rosyjski piłkarz roku 2004 Dmitrij Syczew oraz ambasadorka rosyjskiej piłki nożnej kobiet – Elena Ryshkova.

Symulator trybu Multiplayer „Football for Friendship World” (F4F World) został stworzony w roku 2020 specjalnie dla F4F. Można na nim organizować międzynarodowe gry zespołowe w czasie rzeczywistym. Od 24 maja F4F World gościł również 2021 Football for Friendship eWorld Championship, w których wzięły udział 32 drużyny i gracze z ponad 200 krajów.

Program „Piłka Nożna dla Przyjaźni” pobił już dwa rekordy z GUINNESS WORLD RECORDS™. W 2019 roku F4F otrzymał wpis do księgi GUINNESS WORLD RECORDS™ za największą liczbę narodowości wśród uczestników w trakcie jednego treningu piłkarskiego. 5 grudnia 2020 roku ustanowiony został nowy rekord z GUINNESS WORLD RECORDS™ dla największej liczby uczestników treningu piłkarskiego online podczas wydarzeń zamykających ósmy cykl programu „Piłka Nożna dla Przyjaźni”.


Źródło: PAP

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF